Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne igény ilyen kutyafogatra...

Lenne igény ilyen kutyafogatra? El tudnám adni, ha rendelnék külföldről néhányat a gyártótól?

Figyelt kérdés

Ez egy amerikai termék egyébként. Teljesen bevizsgált biztonságos kutyabarát termék. Lassan sportággá alakul.

[link]

Nagyon jó módszer a kutyák erősítésére. És gyors kutyával akár rendkívüli 60 kilóméteres óránkénti sebesség is elérhető vele.


2015. aug. 28. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itthon nem igen lenne rá kereslet, tekintve, hogy teljesen ismeretlen termék. Valszeg sikerülne eladni, de jó időbe telne, és kérdés, hogy mennyi nyereség lenne rajta, szóval üzletnek szerintem nem épp ideális.
2015. aug. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt én sem tudom. Körülbelül 50 ezer forintért adják. Én olyan 100 körül tudnám úgy eladni, hogy nekem is megérje.

Hogy van-e olyan aki ezt megfizeti azt nem tudom.

Az az 50 ezer forint egyébként nem drága, de hát nem lenne tényleg egy tömegtermék.


Most ezt úgy mondom, hogy importálnám, tehát komoly dologról van szó.

2015. aug. 28. 04:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet szeretnék venni, akkor tuti, hogy megkeresném a legolcsóbb megoldást, magyarul én közvetlenül külföldről vásárolnám meg, nem egy magyarországi forgalmazótól dupla áron.
2015. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, számítsd már bele a szállítási költséget, vagyis hány száz ezerért fognak neked amerikából egyetlen darabot leszállítani. Hidd el, én konténerhajóval rendelném és töredéke lenne az összeg, te mindenképp 3x-os árat fizetnél + még az áfa és a vám, ugyebár. De már megszoktam, hogy a gyakorin laknak a világ legokosabb emberei.
2015. aug. 28. 13:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Az áfát a vám is kifizetteti, de én is a fogyasztóra terhelném, az nem lenne sem több sem kevesebb.
2015. aug. 28. 13:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó dolog ez a külföldről rendelés de 2 kilónál nehezebb cuccoknál már nagyon húzós árakkal kell számolni! Az nem tudom meg van-e, hogy mi most egy legalább 10-15 kilós fogatról beszélünk.
2015. aug. 28. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
jól néz ki,biztosan be lehetne futtatni,de inkább szánhúzós körökben érdeklődj,azok szoktak keresni elérhető áron ilyen kocsikat.Mondjuk aki szeretné hogy előtte menjen a kutya ,az vesz egy jóval olcsóbb bringás hámot,hogy húzzon a kutya.Meg minimum két kutya kell szerintem egy ilyen szánhoz.
2015. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!