Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik egy Jack Russel Terrier...

Frankykeh kérdése:

Mik egy Jack Russel Terrier igényei?

Figyelt kérdés

Szereti a vizet?

Könnyen tanítható?

Szökős?

Lehet kint tartani (éjjel-nappal)?

Napi 2 órányit tudnék rászánni. Elég lenne ahhoz hogy 1/4 annyira legyen hiperaktív?

Van egy kertünk .

Most egy Golden retriever-ünk van (de volt már beagle-ünk )

A JRT csak a másik kutya után jönne!


2015. aug. 28. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Vadászkutya. Okos, értelmes, pörgős, nagy mozgásigénnyel. Mivel kistestű kutya, én nem tartanám teljesen kint, főleg télen nem.

Megfelelő motivációval könnyen tanítható, ha az ő igényei is ki vannak elégítve, ami a sok mozgás és feladatok.

Szökős az a kutya, amelyik nincs rendesen nevelve, lemozgatva, sétáltatva, dolgoztatva, és unatkozik, vagy ivaros és pl. tüzelő szuka után megy. Ez nem fajtafüggő. Kerítésnek szökésbiztosnak kell lennie.

Mit jelent az, hogy a "másik kutya után jönne"? Ha két kutyád van, mindkettőt el kell látni, nevelni, sétálni vinni, lefárasztani egyformán.

Leírtak alapján én személy szerint nem javaslom.

2015. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
ezeket igényli:nem tudom hogy lany vagy fiu ha lany akkor szopást ha fiu akkor puncinyalást,de mindenképpen igyenyli a szexet,a huncutkodast,a farkat vagy a pinát,de a a szexet azt nagyon igényli
2017. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!