Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hasán dudor/csomó...

A kutyám hasán dudor/csomó nőtt. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Kb. 9 éves tacskó keverék. Nem fáj neki ha hozzá nyúlok. Pár napja jelent meg az egyik (alsó) emlője alatt nőtt. Csak 3 nap múlva tudjuk orvoshoz vinni. Nagyon ideges vagyok miatta.

2015. aug. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ha 3 nap múlva viszed orvoshoz. Nagyon valószínű a daganat. Simán ki tudják műteni, ha idejében orvoshoz kerül vele.
2015. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyámnak is volt ilyen - az övé emlődaganat volt, igaz jóindulatú, és sokáig kicsi volt (ekkor azt mondta az orvos ha kicsi marad és fájdalommentes akkor ne bántsuk), de egy idő után gyorsan növekedni kezdett. Ekkor megműtötték, eltávolítva az egyik emlőtelepet és akkor már ivartalanították is (ez csökkenti az ilyen megbetegedések kockázatát a jövőben).
2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok, azt elfelejtettem írni hogy azóta mintha újjászületett volna, nagyon jól van.

Szóval szerintem nem kell aggódnod, mi is hónapokig nem műttettük meg (az orvos tanácsára), három napból a világon semmi gond nem lesz.

2015. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A mi kutyánk csomója úgy 3-4cm. Teljesen átlagosan viselkedik. Csak attól félek, hogy nem kerül időben orvoshoz.
2015. aug. 28. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!