Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egy pár napja eltűnt a kutyám. Azonnal keresni kezdtuk és nyomoztunk utána a kozosségi oldalon is. Egész végig reméltem hogy hazajon, hisz volt mar hogy elment, de akkor egy Oran belül hazaert. Ma, 5 nappal az eltűnése Után szolt a gyepmester, hogy kihivtak egy tetemhez, amely egy több napja elutott kutya. Az elmondottak alapján o raismert, de nem mondta 100%-ra. Szerintetek annak, hogy még mindig bízom benne, hogy nem o az az oka az, hogy ennyire friss a fájdalom? Féltem hogy valaki talán bántja Es nem akartam kétségek kozott élni, na de ez most kimondhatatlanul faj. Talán meg kellene néznem a testét, hogy elhiggyem o az? De azzal a képpel sem biztos hogy még birok birkózni, amit latnek? Talán ez a tapadás, hogy az nem a mi kutyának magatol is el fog múlni Es el fogom fogadni? Vagy csak erot kellene vennem magamon Es megnezni? Szeretnem olyanok vélemények (is) hallani, akik hasonlón mentek keresztül!
2015. aug. 28. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
# tagadás
2015. aug. 28. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem volt chipje? Mert kellene, hogy legyen.

Ha ennyire fáj akkor, elmész megnézed, és, ha a tied, hazaviszed és megadod neki a végtisztességet. Nem itt kell siránkozni.

2015. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked meg nem volt olyan kutyád, amelyet esetleg bomlásnak indulva nem feltétlenül szeretnél látni? Es igen, volt chip benne. Egyébként meg, ha idegesít hogy itt "sirankozok " akkor ne válaszolj nekem! Arra lettem volna kivancsi, hogy esetleg más is varta -e haza a kutyust egy ilyen esetleges hir után.
2015. aug. 28. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért,teljesen megértelek,volt már kutyánk,de nem nézték meg,hogy abban a kutyában van-e chip,vagy ha van kié?
2015. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A hideg is kiráz, ha bele gondolok a helyzetedbe. Szerintem kérj meg valakit, aki felismerné a kutyádat, hogy nézze meg... sokkal jobb, ha tudod mi a helyzet. A felesleges reménykedés felemészti az embert. Remélem nem a te kutyusod volt, és haza fog menni majd! Kitartást!
2015. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Valószínűleg ez fog történni, bar egyre inkabb erzem, hogy az a mi kutyánk. En sem gondoltam volna, hogy ez lesz ebből a "kiszökésből".
2015. aug. 28. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A chipszám alapján be tudod azonosítani, hogy a tiéd volt-e.

Én gyenge vagyok ezen a téren, nem nézném meg. :( Tudom, mit bírok elviselni és mit nem. Viszont azt mindenképpen szeretném tudni biztosan, hogy ő-e az, erre való a chip.

Sajnálom, hogy így kellett megtanulnod, hogy mennyire kell vigyázni arra, hogy ne szökjön a kutya.

2015. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a mi kutyánk volt. A megtanulásról annyit, hogy nem túl sokszor fordult elő. (Most az elmúlt héten kétszer, háromszor volt ez.)És végig tudtam, hogy ezt nem szabad engedni, de nem kölyök kutya volt már, reméltem, hogy ez az új "szokás", ahogy jött, úgy el is múlik. Ráütni meg egyszerűen nem tudtam volna. Ennek valamiért így kellett lennie, és nekem nincs mit megtanulni ugyanis az utolsó kutyánk volt. Többet biztosan nem vállalunk, mert mind tragikus módon ment el, szóval ő volt az utolsó. Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!