Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétfőig így jó?

Hétfőig így jó?

Figyelt kérdés
kutyusomnak tegnap leszakadt az egyik karma .akkor felhívtam az orvost mit csinaljak vigyem e be.azt mondta hogy eleg ha betadinozom es bekotom hogy netudja nyalogatni.ezeket megtettem es napi háromszor atfertotlenitem ujrakotom. Megsem vagyok nyugott.ha hétfőn elviszem addig nemlehet nagygond ugye? Tegnap szepen ráállt .ma emelgeti..

2015. aug. 29. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha le van fertőtlenítve, rá tud állni, akkor biztosan nem lesz gond hétfőig. :)
2015. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos biztosan tudta miről beszél, hallgass rá.
2015. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a válaszokat . Igen biztosan tudta ,es megis bízom benne .csak mindig rosszul kezelem az ilyen helyzeteket ..sokszor túlzásba esnek az apolasban . :)
2015. aug. 29. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek is néha le szokott szakadni, nem tudom, mit csinál vele..., de eddig soha semmi baja nem volt tőle
2015. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az enyemnek a liftnel akadt be valahova...dr koszonom kezdek megnyugodni
2015. aug. 29. 08:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy a keményebb ,szarus resz szakadt csak le?es ami alatta van nem?az normalis arra fog nőni a masik?
2015. aug. 29. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

simán lehet, hogy csak az a rész szakadt le, sőt, valószínű. ha az egész köröm szakadt volna le mindenestül, valószínűleg nem küldött volna el ennyivel a doki.

példa: ismerős kutyájának rendszeresen beszakadt, leszakadt a körme. állandóan ezzel volt a baj, a vége az lett, hogy leoperálták neki azt a körmét, már nem fog visszanőni.

2015. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a válaszod :) most küldtem el a dokinak képen a lábát mert nemebben a varosban van aholl lakunk es nemvagyok mar biztos abba h csinalna vele most valamit igy ha kep alapján ugy látja elviszem termeszetesen
2015. aug. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!