Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani szép kutyane...

Novák Lilla kérdése:

Tudnátok ajánlani szép kutyaneveket?

Figyelt kérdés

Hello.Közel 1 hét múlva fogok kapni egy kiskutyát.Fiú kutyusnevekre lennék kíváncsi.Egy kis infó a kutyusomról.

Fajta:Bichon Havanesse

Szin:Fehér.

Még sajnos én is csak ennyit tudok,mert nemszabadna,hogy tudjak róla,ugyanis meglepi lenne.Köszi a válaszokat! :D



#kutya #név #kiskutya #eb #kutyanév #bichon #ebnevek #bichon havanesse
2015. aug. 30. 11:04
 1/9 anonim válasza:
Én a Frodót ajánlom.De hogyha harry potteres kérdést szeretnék írni milyen kategóriát kell választanom?
2015. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hópihe. Szerintem ez fiúnak is lánynak is jó, ha ilyen kicsi. Egyik ismerösömét hívták így.
2015. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a törzskönyvében milyen név szerepel! Írd meg, biztosan ki tudunk találni valamit! ;) (a törzskönyv nem kék vagy zöld, az az oltási könyv! A törzskönyv egy lap, amibe fen vannak vonultatva a kutya adatai, szülők, nagyszülők déd és ük szülők!)
2015. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 E1D1E ***** válasza:
100%

Dédimamáméknak még a 90-es években volt egy kutyájuk. Ők is ugyan így el voltak akadva a névválasztásnál és ekkor jött a forradalmi ötlete valamelyik falubeli alkoholistának. Csapjanak fel egy értelmező kéziszótárat és csukott szemmel bökjenek egy szóra.


Innentől a kutyát "Minek"-nek hívták. Vicces volt amikor az idegenek a kutya neve felől érdeklödtek és nem èrtették meg, az a neve. :D

2015. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mint már említettem,nem tudom megnézni a törzskönyvét,mert még nem kaptam meg a kutyusomat.Még az anyukájánál van a kiskutya...illetve kiskutyák,mivel 2 lesz.Egy nekem,egy pedig a tesómnak.

Visszatérve a nevekhez,valami különleges név-nevekre gondoltam.Az eddigi válaszokat előre köszönöm.

2015. aug. 30. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, majd akkor nézd meg, ha kézhez kaptad a kutyával együtt...
2015. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsebi,zsezsi,kira
2015. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem legyen Fidó a neve mert sz aranyos!
2015. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neltarion90 ***** válasza:
Star wars bu*i vagyok. Az en kutyusomnak Jedi a neve ;) volt gyerekkoromban egy nagyon kedves pitbullom neki Junior volt a neve :)
2015. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!