Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ötlet télen...

Szerintetek jó ötlet télen kutyát venni?

Figyelt kérdés
Kiskutyáról van szó arra lennék kiváncsi hogy lehet-e valami baja ?

2015. aug. 30. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a kertben akarod tartani, akkor semmi baja nem lesz.
2015. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amíg a kötelező oltásokat nemkapja meg addig csak benti lesz de ha mekapta akkor már lehet h vinném sétálni.:/
2015. aug. 30. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
sétálni majd biztosan viheted.ha a kutyus születése óta kint van,akkor nyugodtan tarthatod te is kint.
2015. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Mert egy nagyobb testű kutyakölyök simán elviseli a sétáltatáskori hideget, ha mozog . A nagyon kistestűeknél meg sz számít, milyen immunrendszerrel született.
2015. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Serenity-cica ***** válasza:
en a staffimat vettem telen. 2. vagy 3. oltas utan mar levittem, de nem setaltunk, csak megmutattam a havat neki, meg hagytam kicsit elvezkedni benne. :-) semmit nem szamit, hogy milyen evszakban veszed.
2015. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe mindenkinek <3
2015. aug. 30. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne vehetnél? Gyakori, de rövid sétákra vidd ki a hideg miatt, ha meg rövid szőrű, fázós fajta, akkor adhatsz rá kabátot vagy pulóvert, de értelemszerűen nem +10, hanem mondjuk 0, -5 fokban.
2015. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!