Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet tudni mekkora...

Serenity-cica kérdése:

Honnan lehet tudni mekkora testu lesz egy kutya?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A szülei méretéből lehet következtetni (de persze biztosat mondani ebből sem lehet, lásd, az emberek között is előfordul hogy magas szülőknek alacsony gyermeke születik, vagy fordítva).

Ha nem ismered a szüleit, vagy épp valami nagyon eltérő testméretű fajták keverékéről van szó, akkor megvárod míg megnő, és meglátod :D

2015. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat en fajtatiszta rotikent vettem, de attol sz.tem olyan messze van, mint mako jeruzsalemtol. ami mondjuk nem is erdekel, mert ott is lattam, modtam is az eladonak meg ennek ellenere ki is fizettem. csak szeretnm tudni, hogy nagy testu lesz-e, mert szeretnem, ha az lenne, de szerintem kicsik a tappancsai.
2015. aug. 30. 12:24
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

ő lenne az

2015. aug. 30. 12:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy roti + milyen keverék, abból már lehetne saccolni, így azért nehéz.

De nem is a méret teszi a kutyust :D

2015. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos, onnantól , hogy "fajtatiszta rotiként" vetted és nincs erről papírja, bármi lehet.

Mennyi idős és milyen súlyú?

2015. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
haaat volt ott egy tacsi, remelem nem o a buszke apa :-) szoval ha torpe marad is megtartom termeszetesen, csak azert szeretnem tudni, hogy mire szamitsak, mert orzesre kene, szoval vennem kene egy nagy testut, ha o nem lesz az. meg allitottak, hogy nem keverek, de szerintem a kepeken is latszik, hogy az.
2015. aug. 30. 12:35
 7/13 A kérdező kommentje:
a kepeken 7 hetes. most 8 es saccra, de 2-3 kg kozott van. nehéz.
2015. aug. 30. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ennek a kis cukinak nem sok köze van a fajtatiszta rotihoz... :D

Amúgy azt is szokták mondani, hogy a mancsa méretéből is meg lehet saccolni valamennyire a felnőttkori méretét.

2015. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem az. lattam is rajta, de annyira jott es bujt, hogy nem tudtam otthagyni :-)

a mancsa kicsi, a sulya nagy. es amugy elobb mondanam dobermannak. ezert aggodom, hogy a tacsi volt az apuka...

2015. aug. 30. 15:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt tippelném, hogy középméretű lesz.

(Amúgy, ha fajtatiszta rotit szeretnél, akkor tenyésztőtől vedd, törzskönyvvel legközelebb.)

2015. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!