Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsősorban olyanoktól kérdezné...

Elsősorban olyanoktól kérdeznék, akik egyedül tartanak lakásban kutyát. Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdeznék elsősorban, akik egyedül élnek kutyájukkal egy lakásban (panelben, társasházban).

Mennyi időt tölt el a kutya egyedül otthon?

Hogyan bírja? Hangoskodik, nyugodt?

Minden más infó is érdekelne az ebben a felállásban tartott kutyákról!



2015. aug. 30. 13:15
 1/3 anonim válasza:
100%

attol fugg, hogy szoktatod

az enyem siman kibir 6-7 orat, de neha tobbet is.

ha viszont 8-nal tobbet kell otthon mardania egyedul,gondoskodom hogy valaki elmenjen es kivigye.

igaz,hogy dobermann, de nagyon nyugis , csendes tipus,amikor egyedul van alszik....

2015. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve egyedül vagyok a kutyámmal, aki már 9 éves, nem volt tervezve ez az egyedülmaradás, de megoldottuk. beagle-keverék amúgy. Jól megvan, de sajnos van, hogy 10 órám is van az egyetemen, és akkor bizony már topog, amikor hazaérek. Heti max. 2 nap ilyen, 6-7-8 órát nagyon kényelmesen kibír, ha épp esik az eső, még nyaggatni is kell. Vidám, aktív kutyus. Hétvégén meg sokórás kintlét cserébe.


Nem hangoskodik sokat, csak a postást ugatja, meg ha valaki kopog, vagy a bejárati ajtó előtt settenkedik. :) szomszédok mondták, hogy amúgy nincs vele gáz.


Annyi, hogy nagy kukabúvár, szóval ha elmegyek itthonról, a konyhát mindig zárni kell, mert ha nem, az az első, hogy megnézi, mit hagytam neki benne ;D

2015. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. aug. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!