Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka francia bulldog nevet...

Nagylilian2003 kérdése:

Szuka francia bulldog nevet keresek. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vettünk kettő francia bulldogot és tenyészteni fogjuk őket ezért nagyon sokáig velünk fognak élni ezért gyönyörű neveket szeretnék az egyiknek már megvan ő egy bézs. Daisy lett. A másik az egy nagyon hiperaktív kiskutya és fekete ilyen pötyökkel. Mivel szeretem a Wellhellot eddig Elnöknek hívtam, de ez nem lesz jó . Nagyon kellenek a nevek . Előre is köszi!!!

2015. aug. 31. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pötyi , Cleo, Moon, Alíz
2015. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi tetszenek a nevek, de nem érzem neki tökéletesnek.
2015. aug. 31. 19:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem Molly lesz ;-)
2015. szept. 1. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyészteni akarod őket, akkor nyilván van törzskönyvük. Írd meg a törzskönyvi nevüket, és segítünk kitalálni valamit (ha nincs törzskönyvük, inkább tegyél le a tervedről kérlek! A törzskönyv nem kék vagy zöld színű kiskönyv, hanem az az oltási könyv)
2015. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyvük sajnos pedig jó lenne, na mindegy viszont már megvan a neve. Molly lett.
2015. szept. 3. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs törzskönyve, akkor nem tudod tenyészteni, maximum szaporítani! Azt meg kérlek, ne csináld! Így is beteges fajta, rengeteg minden kell ahhoz alapból, h tenyészthesd (ilyen pl a törzskönyv)
2015. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!