Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintettek jól kijönne egy...

Szerintettek jól kijönne egy husky és egy labrador?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő kutya tartó és most van két kutyam de ők már öregek és ezért szeretnék majd két kutyát és ez a kettő a kedvencem szerintettek jól meglenének?

2015. aug. 31. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és létszi senki ne okoskodjon!!!!!
2015. aug. 31. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól vannak nevelve, biztosan jól meglennének, bár előtte alaposan tájékozódj az igényeikről. A huskynak sokkal több mozgásra van szüksége.

Ivartalanítás mindenképpen javasolt.

2015. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem vennék egyszerre két kölyköt. Ha valóban akarsz ilyen kölyköket, akkor az egyiket célszerű lenne most megvenned, husky kölykök vannak is eladóak most egy két kennelben, így legalább a kölyök is tanul még az öregektől, határozottan állítom, hogy segít neki is a te életedbe való alkalmazkodáshoz az, ha van vele egy régi vasutas kutya is,mivel azok is nevelik, amikor pofátlankodik, illetve mire jön a második kölyök, akkor jobb esetben vele már letudtad a kamaszkori őrültségeket, ami egy huskynál nadrág felkötős ( tapasztalat, mivel nekem is huskym van )

és addigra őt is megnevelheted annyira, hogy ne duplán kapd az áldást.

Viszont a huskyról annyit, hogy mozgásigényben magasan veri a labradort, erre készülj fel, rengeteg foglalkozást igényelnek mind szellemi, mind fizikai téren, és még így is okozhatnak meglepetéseket.

Én az enyémmel régebben napi kb 15-20 km-et futottam, bicikliztem korcsolyáztam, és aludt pár órát, és ébredés után jött, hogy csináljunk már valamit.

erre nagyon fel kell készülni, és nem győzzük ezt hangsúlyozni amikor valaki huskyt akar, hogy nagyon jól gondolja át, mert a husky egy különleges fajta :)

Üdv, egy husky fan :D

2015. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát azért ez necces. Tehát megvárni egy huskynál, hogy felnőjon fejben az egy valóság :) De legalább 4-5 év mire elkezdi elhinni a gazdi, hogy végre nem tori a fejét semmi gyerekes csínyen.


Úgyhogy, inkább egy labradort vennék előszor. 1,5 - 2 éves korában meg johetne a husky.

2015. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!