Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csehszlovák farkaskutya vajon...

Csehszlovák farkaskutya vajon örökölte a farkas ősöktől, hogy vizesen nincs ázott kutya szaga, vagy neki is lehet?

Figyelt kérdés
egyszerűen ezt az infót nem találom róluk :)

2015. aug. 31. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd le egy lavór vízzel, ezt csak így tudhatod meg.
2015. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ázott farkas szaga lesz .
2015. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy ázott farkasnak nincs szaga? :)
2015. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
minimális szaga van, de nincs olyan erős, mint a kutyáknak.
2015. aug. 31. 15:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha azt eszi, mint egy farkas, akkor nincs. De ez más kutyákra is igaz.
2015. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Az én németjuhászomnak sincs szaga,ázottan se! Meg is eszik napi 2kg. Csirkefarhátat, v.cs.fejet. Na az büdös, mikor főzöd!
2015. szept. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem attól van ázott kutya szaga a kutyának, hogy mit eszik, hanem a fagyútól ami a szőrét fedi. De mindegy, akkor itt sem tudja senki, madj az idő megválaszolja.
2015. szept. 1. 07:10
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Pedig számít, mit eszik. A nyershúsos kutyáknak semleges szaga van. A szájuk sem büdös , ha egészséges a fogazatuk.
2015. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te szagoltál már ázott farkast? Szuper! És szerinted az ő szőrüket nem teszi vízhatlanná a faggyú? Az ugyanis minden emlős állatban (de még a madarakban is) van, még benned is. Az meg nagyon is számít, mit eszik egy kutya, vagy macska, én tápról váltottam át BARFra mindkettőnél és VAN különbség, nem kicsi.
2015. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még farkast közelről nem szagoltam, de a tapasztalataim alapján a legtöbb vadállatnak(és a környezetének) nagyon durván erős vadszaga van.

Éppen ezért házi rókát(igen, van ilyen) sem tartanék szívesen, azért lehet egy aromája.

Ázottan még brutálisabb lehet :"D

2015. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!