Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen a tenyésztők hol nevelik...

Télen a tenyésztők hol nevelik a kis kutyákat? Beviszik a házba?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak télen viszik be.
2015. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak egy tenyésztőhöz volt szerencsém, Ő házban tartja őket télen nyáron, úgy élnek mint a kisgyerekek :-) Természetesen jó időben ki is mennek, de van saját külön szobájuk is.
2015. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ne már hogy pl egy német juhászkutyát bevisz anyástól a házba
2015. szept. 1. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De már.... Kapaszkodj meg. Az első pár hétben mindenképpen bent van. Nyáron is.
2015. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

ja neeem. akivel én dumáltam, Ő kimondottan ölebeket nevel. Eléggé kényesek.

Nem értek hozzá és nem is azért beszéltem vele mert venni akarok, csak egyszerűen kutyatémában beszélgetésbe folytunk.

Lehet, hogy a nagyobb testűeket egy külön melléképületben tartják ami fűtve van?

Mert egyszer vettem egy gázsziesztát neten, és mondta az eladó, hogy melléképületben használták kiskutyáknak télen.

2015. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagytestűeket is beviszik a házba. Ki van alakítva egy helység, elletőládával, a tenyésztő az első időben gyakorlatilag bent lakik náluk.
2015. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Husky tenyésztő ismerősöm "szülőszobája", jól látszik, hogy bent a házban. Nyári alom.


[link]

2015. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztő vagyok immár 3 éve. Eddig mind a téli mind a nyári almaim bent voltak a szobában, a házban egy számukra kialakított helyen.
2015. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy beviszik, de sokan az első két hétben ott alszanak közvetlen mellettük! Főleg a nagytestű kutyák esetében életmentő lehet.
2015. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak télen, hanem mindig a házban, ott szeparálva, de az emberek mellett nevelik az almokat a JÓ tenyésztők. Nem a hideg, hanem a korai szocializáció miatt.
2015. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!