Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terriereknek is...

Staffordshire terriereknek is kiakad az állkapcsuk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem akad ki a piteknek sem, arra gondolok, hogy ők sem eresztenek? Mennyire hatékonyak kötélhúzó versenyben?

2015. szept. 1. 19:56
 1/9 robi0 válasza:
23%
Hat elég erős az a fajta,sokkal erősebb mint a pitbull
2015. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk az állatorvos vizsgálta meg, hogy mennyire erős az állkapcsa :)
2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már kinéztem a kennelt, brutál vastag nyakuk és elég széles állkapcsuk van szinte az összes kutyájuknak. Rágóizmokat tudom hogy "fejleszteni" kell. Csak az érdekel, hogy lenne e olyan kitartó mint egy pit bull? Hogy nem eresztené el?
2015. szept. 1. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen fajtának sincs szájzára, maximum az agyukban. Megfelelő képzéssel és neveléssel ereszt akármilyen kutya.
2015. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy kötélhúzás a kérdés, bocs. Hát ez a kutya temperamentumától függ elsősorban, de a terrierek úgy általában nem arról híresek, hogy feladják, amit elkezdtek. Ha motivált a kutya, akkor nyilván szeretni fogja a kötélhúzást, és ha nincs oka elereszteni, meg okosan képzed, akkor jó lesz benne.
2015. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám csak keverék staffi, de valahogy mindig én fáradok el hamarabb a kötélhúzásban, nem pedig ő. :DD

Nagyon kitartóak, iszonyú sok energia kell hozzájuk.

2015. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kiakad az állkapcsuk. Szimplán nagyon erős az állkapcsuk, és nem adják fel, tehát nem eresztik el, amit fognak. Az enyém nagyon erősen ráfog a karra, de ha kimondom, hogy ereszd, már el is eresztette..

Kötélhúzást nagyon imádják, gondolom láttál már sok videót, ahol fára fel van akasztva a kötél, és a kutya a földről felugrik rá, és lóbálja magát elég sokáig..imádják. Csak a fogukra kell vigyázni, az enyémnek vitamint kell szednie, mert sajnos kiskorában rossz helyre került, és nem megfelelően nőtt fel, és érzékeny az ínye.

2015. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi! (Bár utolsó elolvashatta volna a leírást :DD)

"Hatásvadász" címet akartam, gondoltam a hülyeségre többen ugranak, és így kaptam is megfelelő válaszokat.

Tehát ha jól motivált a kutyus, és megfelelően van képezve, akkor van esélye egy pit bull ellen kötélhúzásban:)

2015. szept. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!