Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért a hátsóját dugja oda...

Miért a hátsóját dugja oda simogattatni?

Figyelt kérdés
A német vizsla keverékem ha odajön mindig megsimogatom a fejét, csóvál és megfordul. Mintha azt akarná, hogy a hátsó felét simizzem combját stb... Miért
2015. szept. 1. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nőstény, akkor párosodni akar.
2015. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kan :)
2015. szept. 1. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ilyen, gondolom azért, mert az a kedvenc pontja, ahol ő se mindig éri el ha viszket, nekünk embereknek meg olyan jó vakaró ujjaink vannak :)

Amúgy szerintem tényleg annyi van a dologban, hogy azt a helyet szereti a legjobban ha vakargatod neki.

2015. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :)
2015. szept. 1. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutyák nagyon szeretik, ha a combukat simogatjuk!
2015. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bizalom jele. A fenekén nincsenek se fogak, se karmok, így nem tud megtámadni, valamint védekezni sem. Megbízik benned :)
2015. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Főleg a farka tövét imádja, ha simogatom, vakarászom. Meg a combját. A legtöbb kutya szerintem ilyen, én elég sok kutyával találkozok napi szinten, és a legtöbb ezt szereti :)))
2015. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, szereti ha a hátsóját vakarom. Időnként még helyezkedik is, hogy a másik oldala is kapjon :)
2015. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!