Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezzek havi 5000...

Honnan szerezzek havi 5000 forintot kutyasulira?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, találtam egy nagyon jó kutyasulit, 5000 forint havonta, és az anyukám nem tudja fizetni (hárman élünk egy fizetésből + a kutya). Szerintetek honnan szerezhetnék 5000 forintot havonta? :S

Köszi előre is.


2010. márc. 11. 18:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Ezért kell jól meggondolni az állattartást. Nem anyukád dolga hogy még ezt is fizesse, te meg 14 évesen miből fizetnéd. Tanítsd te magad a kutyát vagy vidd el később amikor már vállalhatsz diákmunkát.
2010. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%
Jajjj,de szeretem ezeket a kérdéseket..,egy kutya nem tárgy hanem élőlény és pénzbe kerül,mind az orvos mind a kaja,tanittatás stb...!Ezt át kéne gondolni mielött az meber kutyát vállal,hogy van e rá héttér?!Vagy akkor nem vállalni!
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy 14 évesen vállalhatsz-e diákmunkát, keress rá "guglin" ... én 16 voltam, mikor először dolgozni kezdtem. Ha a tiszta munka kizárva, érdeklődhetsz ismerősöknél, barátoknál, hogy nem-e tudsz valahol besegíteni, havi 5ezer pénz nem sok. Ha abszolút nem jön munkalehetőség, akkor az illegális dolgokon kívül más lehetőség nem jut eszembe, valószínűleg várnod kell még pár évet.


a.

2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem próbálkozz diákmunkával,járj utána neten,ismerősök stb.Vagy vállalj szorólapozást az napi 1-2 órát vesz igénybe és fedezné a költségét.Vagy válallj kutyasétáltatást,vagy egy idős néninek vásárolj be.Bocs de most csak ennyi jutott az eszembe,ha jön az isteni szikra akkkor még írok!
2010. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Sztem vállalj kutysétáltatást azt jó pénzért megfizetik, de nem tudom hogy hol laksz és így nehéz mer ha Pesten akkor lehet h többen akarnák h elvigyék a kutyájukat sétálni :) De mondjuk ha minden du. lenne valaki akkor hamar meglenne a pénz de ez persze attól is függ hogy mennyi kuzya van a közelbe.

Majd én is akarok ilyet nyáron csin. ;)

az tök jó munka xD

14/L

2010. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
8%
add el a kutyát... ja, az ugy nem jó... :)
2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%

Inkább örülni kéne,hogy van még olyan fiatal,aki pénzt akar áldozni a kutyájára,nem leugatni,hogy minek neki kutya.

Nekem is csak a diákmunka jut eszembe sajnos.

2010. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
jah diákmeló bejön. vagy ha regizel lockerz.com-on akkor tudsz tárgyakat nyerni és eladogatni őket. csak az kicsit hosszadalmas folyamat
2010. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak: köszönöm szépen a segítséget. -.-" Képzeld el, átgondoltuk mielőtt vállaltunk kutyát, meg is van mindene, csak ezt már sajnos nem tudja édesanyám fizetni, mert 3man élünk egy fizetésből és így is a belét kidolgozza. És nevelem itthon is a kutyámat, csak gondoltam rá hogy jó lenne kutyasuliba járni vele, és ha már az én kutyám akkor megkeresek ennyi pénzt!


Amúgy köszönöm szépen, kipróbálom a kutyasétáltatást. Pesten lakom, van pár idős ember a házban, felajánlom nekik a segítséget, hátha kapok érte valamennyit. :))

2010. márc. 11. 18:50
 10/37 anonim ***** válasza:
19%

Lehetne ennek az oldalnak a mottója, hogy legyél őszinte, mondd el a véleményed, írj igazat és majd jönnek a kisgyerekek és jól lepontoznak.


Nem érdekel, akkor is így gondolom. Anyukádnak épp elég benneteket is eltartani egy fizetésből, minek oda még egy kutya is? nyugodtan sértődj meg most is és már nyomhatod is a lepontozókezet:))))


Első voltam

2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!