Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik országban nincs betiltv...

Melyik országban nincs betiltva az amstaff?

Figyelt kérdés

Külföldön szeretnék dolgozni, de elég sok rosszat hallottam, nekem egy befoadott NEM törzskönyves amstaffom van, és sok országba csak törzskönyvvel lehet bevinni...

Valaki tapasztalat?


2015. szept. 2. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mittudomén.
2015. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2719158-kulfo..


Az állatútlevélbe írattasd,hogy: KORCS és ennyi!

2015. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.



Mi van? Ne igyál gyógyszerre!!!


A kérdezőnek írtam B+!!!! Hogy írassa a dokival az állat útlevelébe,hogy a fajtája: KORCS azaz KEVERÉK.

2015. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem törzskönyves, akkor nem amstaff, max. amstaff jellegű keverék. Tehát az oltási könyvbe, útlevélbe azt kell beíratni, hogy 'keverék'.
2015. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess lejjebb az oldalon. A lényeg ott van.

2015. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az osztrákoknál legjobb tudomásom szerint nincs betiltva, a németektől pedig tartománytól függ a szabályozás, bizonyos tartományokban extra adót kell fizetniük a pit bullnak vagy staffinak kinéző kutyák gazdáinak.
2015. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!