Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ártok vele a kutyának?

Ártok vele a kutyának?

Figyelt kérdés

Szeretnék menhelyről egy kutyát kihozni. Kinti kutya lesz, de arra gondoltam, hogy ha a hidegebb napokon, éjszakákon bejöhetne.

De csak akkor.

Ártanék ezzel vele ?


2015. szept. 2. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem,miért ártanál?
2015. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így tervezem, tacsim lesz. és az rövidszőrű.
2015. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Épp ellenkezőleg! A kutya a gazdája mellett érzi a legjobban magát, így számára az a legjobb, akkor teszed a legjobbat vele, ha a lehető legtöbbet engeded, hogy melletted lehessen! Én nem is csak telente engedném be.
2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


Csak nem tudtam mennyire rossz neki ez a fajta rendszertelenség.

Hogy egyszer kint van, máskor pedig bent a lakásban...

2015. szept. 2. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a véleményem, hogy ha kinti kutya lesz, akkor néha se engedd be, mert csak összezavarod. Másrészt, ha mondjuk éjjel bent van a 20-24 fokos lakásban, majd reggel kiküldöd mondjuk a -10 fokba, azzal rosszabbat teszel, mintha be se engedted volna.

Ha mindenképpen kinti lesz, akkor egy jól szigetelt, széltől, esőtől védett házat készíts neki, lehetőleg a ház bejáratához közel, a nagy hidegekben pedig szénával béleld a házát, ez szigeteli a legjobban. És ne rövid szőrűt válassz, hanem olyasmit, aminek tömött, vastagabb bundája van.

Vagy, gondold meg magad, és lehessen mégis bent bármikor, amikor szeretne. Mondjuk nem muszáj az egész házban, csak bizonyos részein (pl. előtér, nappali). Ezt meg lehet tanítani neki.

2015. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Dehogy ártanál! :)
2015. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!