Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha így vagy hasonlóan van nyírva egy uszkár?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]


Előre is köszönöm!



2015. szept. 3. 04:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, mint csupasz fenekű "oroszlán" fazon... Az borzalmas. Ez sokkal szimpatikusabb, főleg az első képen levő. ;)
2015. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. (Bocsi, hogy két részben válaszolok.)

De azért a pofájukat jobban lenyírtam volna, bár ez csak az én véleményem. ;)

2015. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nekem ez a fazon tetszik a legjobban: [link]


De egy kan kutyusnak jól állna az is, amit te linkeltél, csak nem biztos, hogy így ráismernének az utcán, hogy egy uszkárról van szó.

2015. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked tetszik? Ha igen, akkor így nyírasd. A sok kistestű szőröseket is nyírják össze-vissza formára. A kutyának tök mindegy, milyen a szőre. Ebben az ember dönt, hogy neki mi a tetszetős.
2015. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosak a kutyák, amiket belinkeltél, de soha nem ismerném fel benne az uszkárt, igaz nem vagyok a fajta szakértője vagy szerelmese de én a felismerhetetlenséget nem tartom előnynek. Biztos van olyan fazon, ami kevésbé kihívó, de azért nem nyomja el teljesen az uszkárt. Attól függetlenül, hogy ki mit mond, ha neked így tetszik nyírasd így, teljesen belefér a jó ízlés kereteibe.

Nekem ez a nyírás nagyon nem tetszik, a félig kopasz kutya és a hátán lévő "műherék". Tudom sokan szimpatizálnak ezzel, nekem nem jön be. [link]


Ez viszont annál inkább. Szerintem ízléses és visszafogott, de még felismerhető benne a fajta, egy kevésbé uszkáros embernek is:

[link]


Nyárra ilyet választanék, ha nyírós kutyám lenne:

[link]


Ez egy kissé nőiesebb/szukásabb fazon, szerintem nagyon elegáns:

[link]


Általános utcai viseletnek én ezt választanám, szerintem ez a best of:

[link]

2015. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem cuki :)

Nyírasd így ha szeretnéd.


Az hülyeség,hogy nem kell felismerhetetlenségig nyírni a kutyát.Ha vkit érdekel megkérdezi milyen fajta.



Pl a Havanese,Máltai,Shih-tzu és sorolhatnám egyik sem nyírós fajta,még is nyírjuk őket és nyírva előbb hasonlít mindegyik egy keverékre mint a fajtájára :D Szóval lényegtelen,hogy van nyírva :)

2015. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdezőé tetszik :)! Különösen az első kutya. Hát, ő gyönyörű!
2015. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hovarju ***** válasza:
Nekem tetszik. Ha uszkárom lenne én így nyíratnám meg.
2015. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Eszméletlenül aranyos, mint egy plüssmaci :)
2015. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az 5ös jól összefoglalta.

nyáron az én uszim is ropira van nyírva,egyébként meg az standard fazonra.

a te képeden nincsen haja és füle ami az egyik legszebb benne és a szép hosszú pofája sem érvényesül szőrösen,plusz a képen látható pofa állapot az első kajálásig vagy ivásig tart.

2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!