Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy ne harapdál...

Mit csináljak hogy ne harapdáljon állandóan?

Figyelt kérdés
Lassan 8hetes amstaff-om van és mutattak 2 fajta tanitási módszert erre a problémára (1, megfogom a grabancát és lenyomom 2, ovatosan ki akasztom az álkapocsoát belüröl 2 ujjal.)de nem igazán használ 6 hetes kora ota van nálam és semmit se javult a helyzet.

2015. szept. 3. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
8 hetes a kutya! Hány könyvet olvastál vagy hány filmet néztél már meg a kiskutya neveléséről?
2015. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazábol semennyit csak tanácsokat kérek. De tudom hogy miért harapdál ezzel nincs is baj csak amikor engem vagy bárki más sétálok és beleharap a sarkamba stb.
2015. szept. 3. 06:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik módszernek sincs haszna.

Ilyenkor határozottan rászólsz, hogy nem, és megpróbálsz neki kutyajátékot adni (valamit, ami erős, nem tudja hamar szétrágni, de jól esik neki rágcsálni). Ha elfogadja, dícséred hangosan. Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy mi a célod. De így is lesznek visszaesések, amíg meg nem történt a fogváltás, és nőtt ki az új fog teljesen.

2015. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy rá szolok stb. Elengedem és folytatja tovább
2015. szept. 3. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 12hetes bulldog csinalja, de egy hatarozott FUJ! Raszolasra leall. Vegyel neki valami ragcsalni valot!
2015. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elég az egyszeri rászólás. Mert a kutyanevelésben általában nem úgy megy, hogy egyszer mondom, megmutatom és onnantól megy minden, mint a beprogramozott gép.
2015. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg harap harapd meg a fülét
2015. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kölyök még játszani próbál, tele van energiával hagyd neki ( a kutyák is hagyják), de ha túlzásba viszi erősen mororgj rá ( a kutyák is így csinálják).
2015. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 eve5 ***** válasza:
Nekem is igy volt a 10 hetes kutyám. Sétálni mentünk és harapdálta az emberek sarkát. És meghúztam a pórázt és azt mondtam neki hogy nem. És el kezdett harabgálni és meg haraptam a fülét. És hallgatot ram.
2016. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!