Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagyon gáz vagy...

Szerintetek nagyon gáz vagy inkább aranyos, havalaki blogot vezet a kutyájáról, ahova képeket, videókat tölt fel és bejegyzi, miket csinált aznap a kutyus?

Figyelt kérdés
Szerintem aranyos és én is fogom csinálni. És Ti mit gondoltok ertől a témáról?
2015. szept. 3. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz. intagramon is vannak profilok kiskedvenceknek. van olyan macska akit több millióan követnek pl.

de ha nem is szerzel nagy népszerűséget,neked jó mert bármikor visszanézheted:)

2015. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Akinek nem tetszik, nem nézi meg. Neked meg egy jó emlék-gyűjtemény lesz a kutyádról.
2015. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a blog írás, kép és videó feltöltés nem az. A stílus az ami minősíti az íróját vagy + vagy - formában. Ha van hozzá kedved csinálj egyet nyugodtan aztán akinek tetszik olvassa, akinek meg nem az elkerüli. Személy szerint jobban kedvelem az informatív vagy humoros kedvences blogokat, mint a "cukimukikat", de ez én vagyok. A fajta jellegzetességeit leíró, kutyás sportokról, viselkedésről, kutyasuliról, trükkökről vagy mindennapi gondokról szóló történetek jobban megfognak, mint a rózsaszín csillámban úszó, "milyen tündibündi, ahogy rázza a masnit a fején" fajták. Amikor kutyafajtát kerestem (egy kevésbé elterjedt fajta lett végül), nagyon hasznos volt, hogy a kiválasztott fajta egyik képviselőjének/gazdájának volt egy blogja, azóta is ránézek néha. Szóval ha te élveznéd, hajrá már megéri.
2015. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
nem gáz, feltéve ha nem a "kutyus irja". mert az valami rettenet.
2015. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.


Én pl tavaly találtam egy blogot. Egy gazdi ír első Ausztrál juhászkutyáról. Elsőnek volt Aussie-ja így leírta minden tapasztalatát vele,hogy lett szerelmes a fajtába,majd a kutya életét nyomon lehetett követni 8 hetes korától,képek,videók voltak fent.Akkor milyen nehézségekkel nézett szembe a kutyussal kapcsolatban stb.Ő sem a kutya nevébe írta,nekem sem tetszik az annyira.


Ezek szerintem azoknak jók akik gondolkoznak x fajtán és olvashatnak egy ilyen ismertetőt. :)


Én is szeretnék majd egy ilyet az álom kutyámról :)De az még sajnos több év :/

2015. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy még elmegy, bár elég gyerekes, de lehet te is az vagy még.
2015. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: 25\lány vagyok

MINDENKI;

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Tegnap meg is csináltam, ma beírta az első bejegyzést.


Az én blogom nem oktató blog lesz, de nem is lesz olyan, hogy minden szellemtésüket leírom, illetve "tündibündi" képeket kirakok; egyszerűen leírom a nagyobb eseményeket és a tapasztalataimatt. Így, aki olvassa és első kutyás, lehet kap pár tippet, de elsősorban ezt inkább magamnak vezetem.


Onnan jött az egész, hogy eltelt 2 csodás évem velük és annyi mindent megéltem és fogok velük megélni, hogy néha jól esne leülni és egy blog segítségével visszaemlékezni a sok szép illetve vicces, talán már el is feledett emlékekre. :)


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 4. 22:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja és e/3-ban írom, nem a kutya nevében, szerintem az eléggé csacskaság.


Elnézést a sok elírásért, mobilról nehezebb pötyögni

2015. szept. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!