Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, labrador...

Van egy kutyám, labrador keverék talált kutyus, mivel már nálunk 2 kutya van így hozzánk nemjöhetett, a szomszédban lévő rokonomnál lakik, de mindennap én sétáltatom, kit tekint gazdájának?

Figyelt kérdés
Találunk egy kutyust naggyából 1 évvel ezelőtt, mivel nálunk már van egy tacskó és egy boxer így nem fér el a lakásba de a szomszédos házba lakik a nagyim, ott lakik a kutyusom, minden reggel viszem biciklivel az erdőbe futtatni, szombatonként Agilityzni, nyáron úsztatni..délután általába erdőbe viszem és este meg kutyafuttatóra ahol rengeteget játszik más kutyákkal, éne etetem tanítom és sétáltatom, viszont nem nálam lakik, sokan azt mondták h számára akiknél lakik azok csak olyanok mint a lakótársak, mivel én foglalkozok vele, szerintetek kit tekint gazdájának?? Azért tartottuk meg mielőtt jönnének a kérdések, hogy minek ha már van kutyánk, mert ha nem hozzuk haza az utcáról akkor a 40 fokos melegbe ott döglik meg! Mit tegyek h még erősebb legyen a kapcsolatunk?? Nyáron vittem magammal nyaralni 1 hétre, ott fürdött egésznap kertes házba volt stb..

2015. szept. 3. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Semelyiketek se mivel nem tudja eldönteni ez neki egy trauma de különbe azt tartja a gazdájának aki etteti
2015. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Trauma?? Trauma az hogy , etetik sétáltatják játszanak vele tanítják úsztatják szeretik?? Szerintem az lett volna neki trauma ha szomjan hal az utcán 40 fok melegbe..
2015. szept. 4. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutya okos. Tudja, hogy tőled sétát, a másik gazdától kaját kap.

Mindkettőtöket a helyeteken kezel

2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chypes válasza:
Ne aggodj o a te kutyad. O azt nem tudja hogy ahol o lakik az nem a tied.te eteted es te vagy a tarsa! O teged tekint gazdajanak!
2016. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!