Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dobermann egygazdás kutya?

A dobermann egygazdás kutya?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nincs ráhúzva a dobermannra, mindegyik fajtából van olyan amelyik egy gazdás meg olyan is amelyik nem :)
2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 3. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan imádja a gazdáját, de annak családját is tökéletesen elfogadja.
2015. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb kutya mindig kiválaszt magának a családban egy embert és arra hallgat legjobban,így lehet mondani,hogy egy gazdás bármelyik fajtára.


például én kutyám bichon frise barátságos,emberszerető,családi kedvencek.Nos mivel én nevelem,sétáltatom,foglalkozok vele meg úgy mindent én csinálok vele.Csak rám hallgat és egy család taggal sem marad egy légtérben mindig jön utánam.Persze ha én nem vagyok akkor anyum tölti be a szerepem,de ha ott vagyok csak én létezek.


Ugyan ez a másik kutyánkkal aki hivatalosan húgomé Havanese ő meg mindig húgommal akar lenni,kiskorától kezdve ő foglalkozott vele.Viszont egy ideje hanyagolja és foglalkozhatok,sétáltathatom nem hallgat úgy rám mint húgomra,aki már 1,5 éve alig foglalkozik vele.

2015. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában jellemző erre a fajtára, hogy nagyon makacs és csak a gazdájára hallgat. Kicsi koromban volt faternak kétszer is. Még anyámra se hallgattak, nemhogy rám.
2015. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!