Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítottam eladom a kis...

Szaporítottam eladom a kis kutyákat. Megtehetem? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval szaporítottam nem vagyok büszke de elpasszolom a kiskutyákat az oltások a kaja , a féreghajtó és a csip áráért. Kérdésem hogy elkérhetem a vevők lakhelyének címét és elérhetőségeit? Ugyan is szeretném tudni hogy milyen sorra jutnak a kutyák. Megjegyzésként/megnyugtatásként annyit hogy ivartalaníttatni fogom a szuka kutyát, többet nem fogok.
2015. szept. 3. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Megteheted, hogy elkéred az elérhetőségeket. De ők nem feltétlen fogják megadni neked, akár hamisat is adhatnak.
2015. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megteheted, más kérdés, hogy ők ezt megtagadhatják. Szintén más kérdés, hogy ha megadják és te úgy látod, hogy nem jól bánnak vele, nem tehetsz majd semmit, csak végignézheted, hogy szenvednek a kiskutyáid, ugyanis te nem vagy hatóság, így ha ellenőrzöd is őket simán elküldhetnek a sunyiba, ugyanis addigra te már lemondtál a kutyáidról.
2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár szerződést is írhatsz velük és arra rákerülhetnek a vevő adatai is.
2015. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szerződés a legjobb megoldás, és abba foglald bele, hogy kapcsolattartással vihetik el a kutyust.
2015. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és honnan tudok szerezni ilyen szerződést ?
2015. szept. 4. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Te írod meg. :)

De vannak minták a neten, csak át kell írni, ahogy neked tetszik:

[link]

2015. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszi! Ha a vevő aláírja a szerződést és mindezek ellenére a kis kutya nem olyan bánásmódban részesül mint a mi a szerződésben kivan kötve, akkor mit tudok tenni?
2015. szept. 4. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is bele lehet írni a szerződésbe, hogy ebben az esetben visszakérheted a kutyát. Persze valójában ez jóval összetettebb jogi helyzet. Lehet, hogy egy ügyvédet kellene megkérdezni róla. Viszont szerintem aki meglát egy ilyen szerződést és eleve rosszul akarja tartani, az alá se fogja írni.
2015. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg az örökbefogadási szerződést is érdemes lehet átnézni, hátha vannak benne jó ötletek:

[link]

2015. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!