Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan találhatnám meg a...

Hogyan találhatnám meg a lányt, akitől kaptam egy kiskutyát a héven?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdán este szemben ült velem egy lány a héven két keverék kiskutyával, és az egyiket nekem adta. Szeretnék még egyet befogadni, de fogalmam sincs hogyan kereshetnék rá. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!

2015. szept. 4. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Már nem fogod megtalálni. A héven kellett cselekedni!
2015. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna a héven, hogy még egy kiskutyát be tudnánk fogadni, akkor cselekedtem volna. Marha nagy segítség voltál, gratulálok!
2015. szept. 4. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

A Liba utca 27. alatt lakik, piros ház, második emelet 19-es ajtó!


Szerinted honnan a francból tudjuk?!


Ha előbb szállt le mint te, akkor ülj ki a megállóba, várj órákig hátha megjelenik. Ha nem tudod hogy hol szállt le/fel, akkor üldögélj azokon a megállókon, amelyek az előtt vannak mielőtt felszálltál volna, vagy azután amelyik után le.


De ha nem annyira fontos, egy menhelyet is meglátogathatsz. Ott is rengeteg cuki keverék kiskutya van.

2015. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A "jóindulatú, jóképességű" emberek kedvéért: nem az volt a kérdés, hogy ki ez a lány, hanem hogy milyen oldalon érdemes keresni. Az eddigi válaszolók pedig nagyon köszönöm a kedvességet.
2015. szept. 4. 18:21
 5/11 A kérdező kommentje:
*válaszolóknak. (Elnézést az igénytelen fogalmazásért, egy kicsit felidegesített az emberi butaság és gonoszság.)
2015. szept. 4. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tényleg segíteni szeretnék, de lehetetlen.


Mit tudunk a lányról? Héven utazik és kutyákat osztogat. Nem tudni milyen oldalakat látogat, mi az ismeretsége, és egyáltalán semmit. Szerintem add fel, lehetetlen vállalkozás.

2015. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldás jut eszembe: Ha a kiskutyában van chip (amit erősen kétlek, talán oltva sincs) akkor ki lehet nyomozni.
2015. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok róla, hogy Tökölről Közvágóhídra vitt két kiskutyát, mert egy lehetséges gazdival lett volna találkozója, de nem jelent meg az illető. Sajnos a facebookon csak név alapján lehet keresni, lakhely alapján nem, ezért gondoltam, hogy valahol csak hirdeti a kutyusokat, hátha úgy megtalálom.
2015. szept. 4. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Pesten hallottam (facebook csoport)? vagy ha valószínűleg saját kutyái is vannak, nem csak osztogat, akkor különböző kutyás csoportok facebookon.
2015. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Facebookra rakd ki a sztorit, és hogy keresed a lányt, ha mindenképpen az a kutya kell, de szerintem mire elér odáig, elpasszolja azt is, amelyikkel láttad. Sétálj be inkább valamelyik menhelyre, és fogadj örökbe egy kölyköt, ha úgy érzed, hogy van kapacitásod egyszerre két kölyköt nevelni, meg pénzed oltatni, etetni, ivartalaníttatni, satöbbi :)
2015. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!