Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan kutyafajt...

Tudtok mondani olyan kutyafajtákat amik közepesen ritkák? Tehát max 3-4 kennel van az országban belőle?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok milyen olyan fajták léteznek amik szinte alig vagy egyáltalán nem találhatóak meg Magyarországon.


Ne értsetek félre!!! Nem akarok hozni ilyet, 2 mentett kutyám van, ők teszik ki a mindennapjaimat. Csupán érdekel a téma, hogy milyen ritka fajták léteznek.


2015. szept. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Harlekin törpe tacskó
2015. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi jutott eszembe hirtelen.

Ausztrál juhászkutya picivel több kennellel.

Pembroke welsh corgi 3-4 kennellel.

Kooikerhondje, kacsavadász itt nem vagyok benne biztos, hogy vagy nincs is, vagy 1 van.

2015. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

IGAZI Amerikai pit bull terrier (talán nincs is az országban)

Anatóliai juhász

Abruzzói juhász

Fáraókutya

Tosa inu

Beauceron

Corgi

Bedlington terrier

Közép-ázsiai juhászkutya

Landseer


Hirtelen ennyit írok, de ezeket a wikipédia "kutyafajták listája" c. honlapról szedtem, van még egy csomó kutyafajta, amiket nem is ismerek, gondolom azokból sincs sok. Itt nézelődj, és ha van, amiről még nem hallottál, de FCI által elfogadott fajta, akkor valószínűleg abból sincs sok. Csak ide kiírni azt a sok fajtát túl sok lett volna :)

2015. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Pomerániai törpespicc
2015. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Thai Ridgeback
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ír farkaskutya

Skót szarvasagár

2015. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!