Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan oldalakat, ahol...

Tudtok olyan oldalakat, ahol gazdit lehet találni kölyökkutyáknak?

Figyelt kérdés
Megbízható oldalakat keresnék, fb csoportokat, amik beváltak, vagy akármit! Esetleg tapasztalat is jöhet ilyen téren, ha van. Vagy ha valaki érdeklődik esetleg 2 hónapos keverékekért vagy tud valakit az is írhat, nagyon szeretném, ha biztonságos otthonba juthatnának, ugyanis árvák. Előre is köszönök minden jellegű segítséget!

2015. szept. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, sok ilyen oldal van. Például fb-n vannak csoportok: Ingyen, vagy eladó kölyökkutyák, valami ilyesmit. Meg aztán találtad? De végül is mindegy, megkérsz egy menhelyes oldalt, hogy hirdessék. (Csabai Állatvédők, PCAS (asszem)... :) Viszont jofogas.hu-n is biztos vannak jó emberek... Csak nem sokan. Én két kiskutyámat kellett elajándékozzam, de mindkettőt rossz helyre... Sosem tudtam meg, hogy mit csinál, hol csinál, kivel van...:( Megbeszéltük, hogy majd írnak, küldenek képeket... Szép álom... Egyszer beszéltünk, utána soha többet. Nem válaszol, lekoptat, stb... Sok sikert a piciknek! Gondold át, hogy kinek adod, ne olyan helyre, amiben kicsit is megbillen a bizalmad akár a helyet, akár az embert illetően!
2015. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is találtam párat, meglátjuk mi lesz...jófogásra azért nem raknám ki őket:D Bár jó fogás lenne mindegyik, nagyon kedvesek, szeretetre méltóak:) Nem találtam őket, egy kóbor kutya szülte őket a kertbe, de aztán az anyjuk eltűnt így ránk maradtak...Sajnálom, hogy veled ez történt én is jobban örülnék, ha lenne róluk hír, de nem bánom ha nincs de elviszik, mert itt nem maradhatnak örökké, még ha én szívem szerint meg is tartanám mind a 6-ot:( Köszönöm a válaszod, folytatom a kutakodást!:)
2015. szept. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!