Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nagy a körme a kutyának...

Bandesz100 kérdése:

Ha nagy a körme a kutyának orvossal kell levágatni? ,

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Kutya kozmetikus is levágja
2015. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Magad is könnyen levághatod, csak arra kell figyelni, hogy az átlátszó részét szabad vágni.
2015. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Orvos vagy kozmetikus. Viszont a,eddig nekünk az orvos körmönként elkért 500 forintot, addig a kozmetikus beleszámította a nyírásba ami összesen volt 2500 forint. Nem mindegy :)
2015. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Árulja el nekem valaki, hogy a fenti jó válaszokat ki a csuda mínuszolgatja le és legfőképp miért?
2015. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább kozmetikus!!


Nekünk az orvos mindig bele vágott!!!

Mondjuk nekünk ingyen csinálja.


Kutyakozmetikus lettem így már magam csinálom a kutyáimnak a körömvágást.De oktatóm mondta,hogy a dokik nem mindig nézik,hol van az ér a körömbe.Ha bele vágnak az bizony fájdalmas.Sajnos a kutyáim reszketnek mikor körmöt vágok,mert azt hiszik én is bele vágok,pedig nem,mert én óvatosan csinálom,meg megnézem a körmöt mielőtt levágom!!

Régen egy helyettesítő doki,mondjuk elkért két kutyáért 2500 ft-ot,mert neki a vérzéscsillapítót is használnia kellett,a f...mat ő vágott bele és én fizessem ki!! -.-


Ha kozmetikus véletlenül is bele vág ami ritka,nem fog plusz pénzt kérni az fix.

2015. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

4-es, fogalmam sincs, de remélem szebb a napja tőle...

2015. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!