Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás hogyan zajlik?

Kutyasétáltatás hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a petvis.net-re, ahol kutyát szeretnék sétáltatni. Nem volt kikötés, hogy pl csak 16 éves felülieknek lehet, sőt megkérdeztem tőlük, és azt válaszolták, hogy náluk már 12 éves sétáltató is van! Az lenne a kérdésem, hogy ti nem félnétek elmenni egy vadidegen lakásába?! :/ Csak mert a családtagjaim folyamatosan attól félnek, hogy elrabolnak... (sok ilyet látni) Ott ugye csak megbízható emberek keresnek kutyasétáltatókat? Természetesen először még jönne velem valaki. Hogy zajlik ez?

2015. szept. 6. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem úgy volt, hogy jofogason meghirdettem és amikor jelentkezett valaki, akkor megbeszéltük, hogy mikor, hol találkozunk, anya is eljött, mert kitudja ki a másik fel...

Először eljött megbizonyosodott, hogy normális a másik fel aztán utána egyedül mentem el a kutyáért :)


15/L

2015. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen, lehet hogy így lesz! Csak tudod, vannak olyan emberek, akik először jópofiznak, és pár alkalom után derül ki, hogy nem azok, akiknek mutatják magukat... én 14 éves leszek! (: Milyen fajta kutyusra vigyázol?
2015. szept. 6. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj menhelyre, ott biztos, nem kell félned semmitől, és kiválaszthatod, melyik kutyát sétáltatod :) (persze nyilván nem fognak kiadni egy nagytestű kutyát neked, de érted a lényeget). Sőt, akár egy nap több kutyát is kivihetsz :)

És segíthetsz ezzel, hogy hamarabb örökbe fogadják, ha például megtanulja, hogyan kell sétálni pórázon.

2015. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom, ő PÉNZT szeretne keresni
2015. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem a pénzről van szó. A kutyák iránti szeretetemről. Próbáltam a mehnelyet, jártam is, de a szüleimnek elege lett, mert csak szülői felügyelettel lehet, így abba kellett hagynom...
2015. szept. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!