Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny a kutyám az öcsémre?

Kingabinga kérdése:

Féltékeny a kutyám az öcsémre?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a kutyák nem lehetnek féltékenyek,de az enyém agresszívan lép fel a kisöcsémmel szemben. Anyu szerint féltékeny. Nem tudom a valódi okot de remélem tudtok segíteni. Öcsim 1 éves,a kutya 2 és yorki. Eddig csak nem hagyta magát simizni neki most viszont morog rá és màr kétszer odakapott. Szerintetek mit tegyek ?

2015. szept. 6. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy jó kutyasuliba a családdal együtt szocializációs foglalkozásra, vagy hívj házhoz viselkedési problémákkal foglalkozó kiképzőt.
2015. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Domináns, nem féltékeny. Az öcséd gyengébb nála, és ő a falkasorrendben az öcséd fölé helyezte magát. Nagyon gyorsan állítsátok le mielőtt baj lesz.
2015. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó vicc. Ez nem dominancia, hanem hiszti. A "kölykök" nem is szerepelnek rendesen a rangsorban, a kutya pedig pontosan jól tudja, hogy az egy éves gyerek az "kölyök", tehát semmiféle dominanciáról nincs szó. Viszont normális esetben védenie kéne, nem csesztetni.
2015. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tom holl olvastad hogy a kutyák nem féltékenyek náluk nagyon féltékenyen nics ja és azért féltékeny mivel látja hogy vele is foglalkozol
2015. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem dominancia. A felnőttek nem utasítják rendre a kölyköket ha arról van szó? Dehogynem. Itt is erről van szó, "takarodjaközelemből" effektus. Én dominanciának hívom, akumi hisztinek, a lényeg ugyanaz. Le kell állítani.
2015. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem szereti az öcsédet
2017. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!