Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szuka kutyámat ivartalaní...

Ha a szuka kutyámat ivartalaníttatom akkor a másik kan kutya érzi a szukán hogy ő szuka?

Figyelt kérdés
Van egy kutyás haverom akinek van egy kutyája aki szuka kutyákkal jól kijön de kan kutyáknak neki megy ( szerintem szét is tépné őket annyira haragszik rájuk) kérdésem hogy most hogy ívartalanítattom az én kutyámmal kifog jönni ? vagy mivel nem érzi rajt hogy szuka neki megy? idáig kijöttek....
2015. szept. 9. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Segíthet az ivartalanítás, de nem oldja meg véglegesen a problémát! A nevelés az, ami nagyon fontos, ha egyedül nem megy akkor kutyaiskolába kell menni.
2015. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 es nem érted a kérdésemet. A kérdésem az hogy egy olyan kan kutya ami a szukákkal kijön de a kanokkal nem az egy ivartalanitott szukához hogy viszonyul tudja róla hogy szuka ? vagy a szukát is kannak véli és neki megy
2015. szept. 9. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja kannak érezni... miért is érezné? Az ivartalanítás ezt nem változtatja meg. Minden kutyának más illata van, ami nem a nemétől függ.
2015. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudni fogja, hogy szuka. Sőt, sok szukának ivartalanítás után kifejezetten csábító illata van a kanok számára, szóval ne lepődj meg.

Én is tegnap találkoztam egy olyan kannal séta közben, aki csak szukákkal jön ki. Két szukám van, egy még ivaros és egy ivartalanított, na neki többet udvarolt a kan, mint az ivarosnak.

2015. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám (kan) is a kutyasuliban neki akar menni minden kannak, a szukákat követi. Van 3 szuka, amelyik ivartalanítva van, őket úgymond észre sem veszi.

De ha ismerik egymást, akkor nem lesz baj, legfeljebb nem fogja tudni, miért van másabb (talán vonzóbb) illata.

2015. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!