Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondor, a német juhász, és...

Komondor, a német juhász, és a spániel kijön egymással ha mindegyik kan?

Figyelt kérdés
A német juhászom 6, a spánielem 3 éves, melléjük szeretnénk egy komondort vásárolni.Szerintetek jó ötlet? 1800 m2 es telkem van, körbekerítve házzal mindennel szabadon járhatnak.Édesapám 70 éves és szeretne egy komondort nagyon.Úgy gondoltam mért ne.csak nem tudom hogy össze tudom e szoktatni a másik kettővel,legalább vigyázna apuékra . A német juhász az enyém a spániel anyué.A német juhászom kicsit túl jámbor mindenkit be enged, igazából a spániel az aki miatt inkább nem járnak be hozzánk idegenek.Ö fog rendesen.

2015. szept. 10. 13:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .Őszinte leszek van még két hullámos papagájom is akik az egész lakást bitorolják ,és csak este vannak a kalitukban, ami jó nagy nimfa kalitka.A kutyáimat hámmal szoktam vezetni a két hám egy póráz elosztó segítségével egy 6 méteres kötél pórázra van rögzítve, ami több méretben állítható, és előttem mennek kiszoktunk menni a határba és megkerüljük a falut.Nem szoktam elengedni ölet mert sok a vad.A vezető kötélre szoktam kötni masnit hogy nehogy kilőjék mellölem a kutyáim, mert már volt olyan német juhászom akit kilőttek mellölem, mert nem volt megkötve amúgy szinte minden nap megyünk kivétel ha esetleg beteg vagyok akkor szokót kimaradni a séta.
2015. szept. 11. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!