Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így könnyen megfázhatnak?

Így könnyen megfázhatnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapra befogadtam két kutyát (rokonom kórházi kezelése miatt), csak bennem bízik.

A két kutya nem jön ki egymással (ez egy más történet, most a kérdést nem ezzel kapcsolatban teszem fel, kérlek, vegyétek figyelembe). Párom allergiás a kutyaszőrre.

Kint van nekünk kutyaház az udvaron (volt kutyám, csak elpusztult, és azóta nem akartam még magamhoz venni másikat).

Erre a pár hónapra úgy tudnám megoldani a tartásukat, hogy mondjuk naponta felváltva, hol az egyik, hol a másik lenne kint, és amíg az egyik kint van, a másik a konyhában/előszobában (hálószoba az allergia miatt tabu).

Mennyire fogja megviselni a szervezetüket?

Eukanuba tápot vennék nekik, mert az olyan középkategóriás, és jókat hallottam róla, én is ezzel etettem az elhunyt kutyámat.

Tápon éltek az ismerősömnél, és kinti-benti kutyák voltak, elszeparálva.

Kutyaházat meg tudom csinálni fűtöttre.


A két kutyáról: Az egyik 9 éves, közepes méretű, közepes szőrrel, valamilyen terrier keverék. A másik staffordshire terrier keverék, kb. 3 éves.


Engem csak ez a kérdés érdekel, hogy pont az őszi-téli hónapokat így elviselik-e? (Napi 2x1 órát tudok foglalkozni velük "kutyánként").


2015. szept. 10. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig hogy éltek, éjszaka kint aludtak? Én nem tenném ki egyiket sem éjszakára ha eddig sem kint aludtak. Ismerősödnél hogy voltak elválasztva? Nem volt nekik külön ketrecük?
2015. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Változó volt. Volt, hogy a szobában aludt az egyik, a másik meg a garázsban (fűtött). De volt, hogy ha az egyik nem akart se a garázsba se a lakásba bemenni, akkor kint hagyta éjszakára.

Tehát mindenki mindenhol aludt, csak nem együtt.

Hordta őket suliba, de hiába a foglalkozás, hiába az ivartalanítás, mindkettő makacs és akaratos volt legbelül. Meg domináns. Hordja őket most is (mármint kórház előtt), de nem sokra haladnak.

2015. szept. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!