Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy gondolkodhat így sok kutyás?

Hogy gondolkodhat így sok kutyás?

Figyelt kérdés

Van egy matuzsálemi németjuhászom, 1 évesen került hozzám, ez volt 19 éve...

Van neki kis kerekes kocsija, mert a hátsó lábait nemigen tudja használni, fél szemére vak és hát picit süket is szegény... Rengeteget vagyok vele, szinte egész gyerekkoromban velem volt, és hát az utolsó pillanatig gondozom és szeretem és látom rajta, hogy boldog... Viszont minden környékbeli kutyás támad, kibeszélnek a hátam mögött, hogy állatkínzó vagyok, mert nem altattatom el...

Mégis hogy a francba gondolkodhatnak így emberek? Nagyanyám is alig tud járni, mégsem akarja, hogy elaltassák...



2015. szept. 11. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyunk, zsigerből kibeszélünk mindenkit, aki másként gondolkodik, mint az átlag. Na, most miért kellene neked a mások véleményére hallgatni? Jól érzi magát a kutya? Látszik rajta, hogy boldog? Akkor miért foglalkozol mások véleményével?
2015. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán foglalkozom, csak nem értem, hogy egy kutyás ember, aki minden nap sétáltatja, babusgatja a kutyáját, hogy gondolkodhat úgy, hogy ha megöregszik, akkor el kell altatni aztán venni egy újat...
2015. szept. 13. 14:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem akkor ha megoregszik, hanem ha mar annyira oreg hogy szenved tole. Az is az allattartas felelossegehez tartozik, hogy nem hagyom szenvedni az allatot csak azert mert onzo vagyok es nem birom elengedni.


Ezt most csak ugy altalaban mondtam, nem konkretan a te esetedre.

2015. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De az elengedés nem azt jelenti, hogy elviszem egy helyre, ahol mérget fecskendeznek a vérébe, amitől megdöglik, hanem azt, hogy ápolom és mindenben megkönnyítem a dolgát az utolsó pillanatig, majd mikor eljön az ideje... ha öreg leszek és szenvedek, sem fogom akarni, hogy valaki csak úgy megöljön... mert neki úgy kényelmes.
2015. szept. 13. 17:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben az allat annyira oreg hogy szenved vagy gyogyithatatlan beteg es attol szenved, akkor de, azt jelenti.


Megint abba a hibaba esel, hogy emberekre vonatkozo erkolcsi/lelkiismereti szabalyokat akarsz allatokra alkalmazni.

2015. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!