Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya? (kép lent)

Ez milyen fajta kutya? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 13. 21:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Annyira aranyos... :D

Ilyen fajtájú kutyát szeretnék :)

2015. szept. 13. 21:14
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kettes vagyok

[link]

Ilyen felnőttként... nekem nem tetszik. Olyan, mintha gy nála legalább két számmal nagyobb bőrbe bújtatták volna szerencsétlent.

2015. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Hiába törölteted a választ, akkor is ez van: kinézet alapján nem választunk kutyát, mert felelőtlenség.
2015. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Angol véreb vagyis Szent Hubertusz.

elég speciális igényei vannak, ezt azért vedd figyelembe!

2015. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem a választ !!!
2015. szept. 14. 01:03
 7/17 anonim ***** válasza:
A kérdező nem tud választ törölni, azt a moderátorok teszik, amennyiben a válasz a szabályzatba ütközik.
2015. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"kinézet alapján nem választunk kutyát, mert felelőtlenség."

Igazad van, de nem ez volt a kérdés. Ha erről írtál egy kisregényt (nem láttam a törölt válaszodat) akkor egyértelmű, hogy törölve lett.

2015. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre reagáltam, megkérdeztem, hogy amúgy miért szeretne ilyen fajtájú kutyát, amikor semmit nem tud róla :)
2015. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy semmit nem tud róla, még változhat. Az a kijelentése, hogy ilyen fajtájú kutyát szeretne nem egyenlő azzal, hogy holnap fogja magát és megveszi az első szapistól az első angol vérebnek kinéző kiskutyát nulla tudással. Természetesen ez is egy opció, de én például azt feltételezem egy ilyennél, hogy amint megtudja hogy milyen fajta utánanéz hogy mik az igényei egy ilyen kutyának.

Nem vagyok naív, de rosszindulatú sem, hogy egyből a rosszat feltételezzem egy olyan emberről, akit nem ismerek.

2015. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!