Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 4 éves lány boxer kutyánk, de apukám szeretné, ha elvinnénk Maykra mert neki nyűg (apum, tesóm, én élünk egy lakásban). Ha tényleg muszáj elvinni a kutyánkat (nagyon nem örülnék neki), állat nélkül viszont már nem igen tudom elképzelni magam, milyen állatot ajánlotok, amit könnyű gondozni de lehet vele játszani.



Van egy kiscica a nagyszüleimnél, aki nagyon helyes. Szerintetek megtudnám győzni apum, hogy lehessen ő az új kedvencem?

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!



2015. szept. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan állatot tarts, amilyet el tudsz látni maradéktalanul, és apukád is beleegyezik. Ne győzd meg semmiről, mert akkor csak két hét múlva meggondolja magát, és még egy állattal kicsesztél. Ha nincs más, várd meg, amíg önálló életed lesz, többen kibírtuk már :)
2015. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló! De bunkó vagy!


Nem látod, hogy az apuka van ellene mindennek?


Kedves Kérdező!


Az a baj, hogy egyetlen állatot sem könnyű gondozni.

Ha esetleg kertes házban laktok akkor egy cica jön-megy, főleg ha kandúr, attól függetlenül, hogy ivartalanítva van vagy nincs.


Vele is kell foglalkozni, etetni naponta minimum 2-szer, szeretgetni, illetve ha bent a lakásban alakítotok neki ki helyet akkor ott is el kell "viselni."


De ennyi erővel a kutya sem lehet gond.


Vannak "unalmas" állatok mint pl. hal vagy teknős, de velük nem tudsz játszani.

2015. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kettes az gyökér ! Pff de neked kell plüss
2015. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova lett a kettes válaszoló?
2015. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha meg tudod oldani, gondozd csak te a kutyát, hogy apukádnak ne legyen nyűg. Beszéljetek meg próbaidőt, hátha.

Szerintem a macskával van annyi gond, mint a kutyával, csak másmilyen. Tengeri malac jó lehet. Nekem volt csincsillám, de hiába szoktattam őket magamhoz, utálták a fogdosást, szóval azt nem ajánlom. A patkány nagyon cuki tud lenni, van egy ismerősöm, aki a vállára ülteti, és úgy mennek mindenfelé.

2015. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a Mayk ez merre van?:

"de apukám szeretné, ha elvinnénk Maykra" - Ugye, nem Majkra akarjátok kivinni és ott szabadon engedni, hogy menjen isten hírével??

2015. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem szabadon engedni, hanem ott örökbe adni.
2015. szept. 17. 09:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!