Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy jó kutyaiskolát tudnátok...

Egy jó kutyaiskolát tudnátok nekem mondani Szegeden? Jó lenne ha a Diófától nem lenne messze.

Figyelt kérdés
Kutya, iskola, szeged

2015. szept. 15. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Jót, vagy közelit? :)

Sok kutyaiskola van Szegeden de egyéni ízléstől is függ, hogy kinek melyik jön be. A Csibész például a Partfürdőn is tart tanfolyamokat, ami a Diófától nincs messze. Mondjuk épp a múlt hétvégén indult egy tanfolyam.

2015. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze elsősorban jót! Ha közel van, az csak jó. Nincs autóm. Bàr a kutya sem fiatal. 1 éves màr, tehàt lehet vele sétàlni
2015. szept. 15. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a cél a kutyával? Csak nevelés, vagy valamilyen sport, munka?
2015. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nevelés is persze, de sport is, sztem sok. Most kerül hozzám a hétvégén, de látszik rajta, hogy imád mozogni, meg akinek van, attól is hallom, hogy szeret akár frizbizni, agilityzni. Jót tesz neki, ha az agya is mozgatva van a testmozgás mellett.
2015. szept. 15. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Komoly agility legközelebb Algyőn van. Ha nincs autód, akkor vagy busszal tudsz kimenni, vagy elviteted magad olyannal, aki autóval megy.
2015. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Algyőn van egyedül igazi agility oktatás, viszont az valóban jó! Illetve szintén Algyőn, ugyan ott, ahol az agility is van, a Köröstorki Ebtanoda is tart csoportos foglalkozásokat családi kutyásoknak, és egyéb tréningeket azoknak, akik komolyan akarnak dolgozni a kutyájukkal.
2015. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez az?

[link]

2015. szept. 17. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi igaz? :)


Menj el és nézd meg őket, ha érdekel! Bár szerintem a Kedvenc azoknak jön be, akik szeretik a militarista stílust. Több bemutatójukat láttam már és nem tudtam, hogy mosolyogjak vagy inkább szörnyűlködjek, minden esetre mostmár inkább a bemutatóikat se nézem meg. De mivel sokan járnak oda is, ez azt jelent, hogy sokaknak bejön. Ez a kutyaiskola téma is olyan, amiben nem lehet egyértelmű tanácsot adni. El kell menni és meg kell nézni!

2015. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, félreolvastam: az "az" helyett úgy olvastam, hogy "igaz". Nem az.


Az algyői suli ez: [link]

2015. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszban lévő kutyasuli az. :)

A Kedvenc kutyaiskola egy egészen más suli, róluk inkább nem alkotnék véleményt. De a bemutatójuk alapján én is vagy röhögtem volna, vagy zokogtam volna mindig...

2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!