Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hajléktalantól nagy...

Egy hajléktalantól nagy nehezen elkértem egy kis stafforshire (? ) terrier kiskutyát némi pénzért és piáért, hol keressek neki gazdit?

Figyelt kérdés

5 napja kb láttam egy koszos részeg csövesnél egy kiskutyát munkába menet..csodálkoztam is h hogy kerül hozzá egy ilyen kutyus. 2 napra rá megint láttam amikoris ütlegelte valami szaros flakonnal és rángatta mint valami rongyot. Azonnal odamentem és hosszas veszekedés után sikerült némi pénzért és egy üveg piáért elkérnem tőle. Nálam sajnos nem maradhat,mert van már 4 másik állatom plusz a kisebbik kutyám rohadtul nem csípi. Hol tudnám meghirdetni a legnagyobb eredménnyel? Legkésőbb péntekig muszáj gazdát találnom neki,mert egész hétvégén dolgozom...

Állatorvos szerint staffordshire terrier, több mint valószínű fajtatiszta de nem 100%-ig biztos benne,6-7 hetes max...iszonyú kisbaba még.


2015. szept. 15. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha budapesti vagy, vidd el a Noé Állatotthonba, azok vállanka egészen kicsi kutyákat is és keresnek neki gazdit.

[link]

2015. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 gyevickie ***** válasza:
100%

Fajtamentés: Amstaff Rescue Hungary, Bull típusú terriermentés, hátha ők tudnak segíteni.


[link]

2015. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Te ne nagyon hirdesd, mert úgysem tudnád úgy leellenőrizni a jövendőbeli gazdáját, mint ahogy a menhelyek teszik. Szerintem is add át nekik az irányítást. Egyébként ügyes voltál! :)
2015. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Amstaff fajtamentőknek már írtam 2 napja de sajnos semmi válasz.:( Menhelyen meg még csak gondolkozni sem szeretnék igazából, bár írni írok nekik persze de beadni semmiképpen nem szeretném.:)
2015. szept. 15. 21:30
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
A Noé Állatotthon NEM tömegnyomoros, kopalós menhely, hanem igazi állatvédő központ, nem egy pici kutyát neveltek már fel és adtak örökbe. Nem Illatos út, nem sintértelep. Oda elviheted nyugodtan, a REX nem foglalkozik ilyen kicsikkel.
2015. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
2015. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Rossz elképzeléseid vannak a menhelyekről, egyáltalán nem olyan rossz mind. Azokban ahol én jártam mindenhol imádták a kutyákat. És igaz, hogy kenelbe voltak zárva (ami nem volt kicsi egyáltalán), de volt egy-két jó nagy elkerített kutyafuttató, és sétálni is jártak velük. Ja és a kiskutyáknak hamar találnak gazdát!
2015. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez a noé egész jónak tűnik tényleg, viszont rettentő messze van sajnos.:( Esélytelen,hogy eljussak oda, mivel nincsen autóm. Közel 2 óra az út nekem bkv-val, most néztem. :(
2015. szept. 15. 21:43
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Herosz esetleg? Mi oda jártunk önkénteskedni sokat (ma már csak idő hiányában nem járunk), és nagyon jó kis menhely.
2015. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldják ők ha szólsz nekik! Elmondod nekik, hogy mi a helyzet, és semmiképp nem fogod megtartani, szerintem simán érte mennek.
2015. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!