Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kutyája lett, tényleg...

Akinek kutyája lett, tényleg egy csomó barátot szerzett?

Figyelt kérdés
mert ezt többektől hallottam, hogy sose volt kutyájuk és mindig csak tévéztek meg ültek otthon. Aztán vagy kaptak kutyát vagy hoztak menhelyről és azóta egy csomót járnak el otthonról és megismertek új embereket.
2015. szept. 15. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kutya nélkül is elérheted, a kutya csak az ok volt, hogy elmenjenek otthonról. Ha kutya nélkül csinálod, mondjuk sporttal, akkor is ismerkedsz és barátokat szerzel.
2015. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%

Első: nyilván kutya nélkül is lehet barátokat szerezni, de a kutyások sokkal könnyebben szóba állnak egymással, mint mondjuk bizonyos sportok űzői.

Futni járok, de ez ismerkedésre szerintem teljesen alkalmatlan sport, az emberek bedugott fülessel róják a köröket, mindenki igyekszik kizárni a külvilágot.

2015. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kutya erre is jó, de tényleg csak akkor, ha nem otthon ülsz vele. Járni kell kutyaiskolába, kutyás rendezvényekre, kutyás kirándulásokra és máris lesz egy csomó kutyás ismerősöd.
2015. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csomó barátot nem szereztem, de néhány embert már ismerek az utcáról, akinek szintén van kutyája.
2015. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzMHZs ***** válasza:
Csomó új ismerősöm lett, és 1-2 tartósabb baráti kapcsolat, mint amik az iskolás évek során kialakultak korábban. Én előtte sem ültem mindig otthon, voltak barátaim, de ők valami miatt mindig elkoptak az idők során. Van egy közös, állandó érdeklődésünk, de ennek ellenére sem lesz minden kutyát tartó a barátom. Akik végül azok lettek, ők hasonló módon gondolkoznak a legtöbb dologról, nem csak a kutyákról és ez az egyik, ami a korábbi baráti kapcsolataimban hiányzott. Szerintem ez sok hobbival van így, ha azzal kapcsolatban ismersz meg valakit, könnyebben barátok lesztek, talán nagyobb az esély, hogy hasonlóak vagytok.
2015. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett a kutyám által több barátom, csak több ismerősöm, viszont a kutyám lett a legjobb barátom.
2015. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, mennyire vagy képes jól nevelni a kutyát. Az én kutyámmal voltak hullámvölgyek, volt olyan időszak, amikor minket inkább elkerültek. De megoldottuk. Csak jó tudni, hogy nem mindegyik kutya instant haverszerző.

A másik meg, hogy kutyásként rengeteg ismerősöd lehet - facebook csoportok, rendezvények, klubok, kutyaiskolák által. Az ismerősökből aztán lehetnek barátok, ha úgy alakul.

2015. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!