Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék szerezni ingyen...

Honnan tudnék szerezni ingyen pomerániai kiskutyust?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen nézelődtem, de nem igazán találtam sehol. Kölyök kutyára gondoltam, de legalább is 1 évesnél fiatalabb kutyust keresek, lehetőleg fehéret, de végül is a színe mindegy. Fontos lenne! Valaki?

2015. szept. 16. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 400000 forintos kutyát elég nehéz lesz ingyen találni.
2015. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet szerezni, ahol az ingyen Ferrarikat osztják :) Hozz már nekem egyet légyszi, ha arra jársz.
2015. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pajti...el kell keserítselek,semmi nincs ingyen.

Nem még a majd' 500.000 ft-os kutya sincs.

2015. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Légy kebelbarátja egy tenyésztőnek. Akkor esetleg kaphatsz egy kölyköt ingyen :)


De fizetned kell a tápját, oltásait, felszerelését és a többit, ráadásul ha nincs pénzed kutyára, akkor mi történik ha az ingyen kutya megbetegszik/megsérül? Bizony neked kell kifizetni a kezelést.


B verzió, menhely, ahol jelképes összegért kapsz egy fajtajellegű keveréket (erre is költeni kell)

2015. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Olcsó húsnak híg a leve.
2015. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen hogy tudnál szerinted szerezni egy méregdrága kutyát?! Természetesen sehogy.
2015. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kutyára sincs pénzed, honnan lesz az eltartására?
2015. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sincs ingyen.


Esetleg külföldről tudsz örökbefogadni pomit, nem tudom, hogy pontosan ennek mi a menete, de nézd meg ezt az oldalt, már ha komolyak a szándékaid: [link]


Másik alternatíva a fajtamentés, de ők sem ingyen adnak kutyát. Pomi meg nincs náluk, csak spitz jellegű kutyák. Nyilván senki nem dobna ki egy kutyát az utcára, ami majd fél millióba került.


VAGY amit még tehetsz (és szerintem ezzel jársz a legjobban) fogod magad, elmész dolgozni és összegyűjtöd az árát - ahogy minden pomi-gazdi tette.

2015. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az eltartása is pénzbe kerül, természetesen megadnánk neki mindent, amire csak szüksége van, méghozzá maximálisan, de pont azért kellene, hogy maga a kutyus ingyen vagy legalább is jelképesebb összegért, viszonylag olcsón beszerezhető legyen, hogy a drága prémium tápokra meg oltásokra maradjon pénz. 500.000 ft-ból azért elég sokáig, igen jó színvonalon el tudnánk tartani a kutyust, és ezért lenne jó, ha maga a kutya ingyen lenne, és ez a pénz ténylegesen majd a kutya ellátására megmaradhatna.
2015. szept. 18. 12:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez nem úgy működik, hogy "jó lenne ha", persze, jó lenne a kutyát vásárlóknak, ha olcsón tudnának minőségi kiskutyát venni, de ez nem így van. Ahogy már írták korábban, ilyen "jó lenne ha" kategória a Ferrari is stb. Pomi kölyköt ingyen vagy jelképes összegért sehol nem fogsz kapni.
2015. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!