Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi nyugtató kell ahhoz,...

Mennyi nyugtató kell ahhoz, hogy egy német juhász meghaljon?

Figyelt kérdés
Mert a szomszédom kutyája állítólag "véletlenül"megette az egész Rivotrilt!És ami a meglepő semmi baja sincsen csak egy kicsit kába de én azt sem vettem rajta észre!Szerintem akkorát kamuzott mint egy állat!Hát egy egész üveg rivotriltól egy ember is meghalna nemhogy egy kutya!!!Állítólag átakarta önteni egy adagolóba a rivotrilt de csöngött a telefon és mire visszament a kutya felnyalta az összeset!Nekem ez is fura!De ha tényleg igaz akkor hogy lehet ez?
2015. szept. 17. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentsd valamilyen állatvedő szervezetnek, rájuk nem minden emberi gyógyszer hat úgy, mint ránk. Nekem is hihetetlen, hogy a kutya hobbiból egye...
2015. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam,hogy jelentem az állatvédőknek csak tud azt bizonyítani is kéne!
2015. szept. 17. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

És mégis, mit akarsz jelenteni az állatvédőknek? Hogy a szomszéd figyelmetlen volt ?

Felveszed a telefont, és megkérdezel egy állatorvost . Ha már annyira a szíveden viseled a szomszéd kutya sorsát. Ha kapsz az orvostól valami tennivalóra utalást, közlöd a szomszédoddal.

2015. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod nem csak a szomszéd kutyáját viselem a szívemen hanem nagyon szeretem az állatokat és az ilyen nagyon bosszant ha egy állat szenved!Már ha igaz!Szerintem csak kitalálta az egészet,mert egyedül él a kutyájával és fel akarta magára hívni a figyelmet,hogy mindenki ráfigyeljen és sajnálja,bár szerintem szándékosan nem hiszem,hogy bántaná,mert mása sincs a kutyáján kívűl!
2015. szept. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!