Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ilyen büdös szaga?

Miért van ilyen büdös szaga?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyám. Lényegében, mivel nem lehet őket felügyelet nélkül magukra hagyni együtt, felváltva vannak bent. Ugyanazt eszik. Viszont amíg az egyik kutyának semmi baja, a másik kutyának nagyon büdös szaga van, ilyen...mintha romlott hús hányásszaggal keveredne. Nem tudom sajnos szebben megfogalmazni.


És nem úgy tűnik, mintha a szájából jönne, mert ugye ha megszagolom, akkor nem érzem. Viszont ha bent van, én meg elmegyek mondjuk félórára (bolt stb), és visszaérek, akkor egyből érzem.


Eukanuba tápot esznek. Nincs semmi, amit másképp csinálnék a két kutyával. Egy napon fürdetem őket, ugyanahhoz az orvoshoz hordjuk, stb.

Próbálom az étkezésüket változtatni, mármint a tápok ízesítését is váltogatom, meg van kb. 3 havonta 1 hét, mikor konzervet kapnak (abból is közép minőségűt, tehát nem darlingot, de nem is a legdrágábbat).

Néha kapnak házi kosztot, de azt ritkán. Ja, ha szabadnapom van, akkor kapnak virslit/párizsit/sajtot, jutalomfalatként, mikor tanítom őket(kutyasuli,stb).


Valaki ötlet?


2015. szept. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha a leírásoddal tévútra vinnéd a kérdést. Ha magára hagyod egyedül a lakásban és visszatérve érzed rajta a szagot, akkor én szeparációs szorongás által kiváltott bűzmitigy kiürülésre tippelnék.
2015. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő nem húzza a fenekét a földön, és nem látszódik a kövön semmi "kifakadás", én úgy tudom, hogy sárgás-barnás foltot hagyna maga után.. vagy tévedek?
2015. szept. 19. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg az állatorvost...
2015. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!