Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám önkielégítést végez,...

A kutyám önkielégítést végez, mi probléma áll ennek a hátterében? Vagy ez normális? (poénos megjegyzéseket köszi, nem kérek)

Figyelt kérdés

1 héten 3-4x, de lehet többször is, hiszen kinti kutya, így nem látom!

Idős, 10 éves.

Lelki gondok miatt, vagy ez természetes?


Igen zavaró, mert a járókelők ezt látják. Nem részletezném..

Köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 19. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Kan vagy szuka?
2015. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem természetes. Unatkozik.
2015. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kan és nincs ivartalítva. Gondolom ez gond. Volt már nem egy kutyánk, ők sem voltak, de eddig semmi probléma nem volt velük.
2015. szept. 19. 21:46
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem szereti kölyök korától a játékokat/labdát. Tehát ezzel nagyon nem tudok mit csinálni.

Maximum a magányra gondolok.

2015. szept. 19. 21:50
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Pedig részletezhetnéd legalább kicsit, mert fogalmam sincs mit értesz az alatt, hogy egy kutya "önkielégít"

Nyaldossa magát? Vagy rámászik valami tárgyra? Vagy mi?

2015. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak tisztogatja magát? A kutyáknál azért másképp működik a nemi élet, mint az embernél.
2015. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jó..

Mivel nincs játéka, a tappanccsával próbál odanyúlni, de mivel nem tud rendesen, így "csak" mozgatja oldaltfekvésben a testét a mozgást utànozva, nyaldossa magát, majd rendesen ejakulàl.

Ilyenkor a ivarszerve kint van teljesen.

Lassan 30 évesen, több kutya tulajdonosként plusz szülőként meg tudom különböztetni :-)!

2015. szept. 19. 21:56
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy az ivartalanítás a baj. Eddig több kan kutyám is volt és nem volt ilyen probléma. Ha simán nyaligatja OTT magát, az csak tisztigatás, olyan mint emvereknél a WC papír. :) Futkozz vele, sétáltasd, kényesztesd sokat, nem hinném higy unalomból csinálja. De lehet hogy hiányolja, és mélyről ösztönök törnek fel belőle. Vidd el sztem hogy egy szukával csinálja, egyszer, aztán talán abbahagyja.
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyes vagyok meg nyolcas.


Nem rudom mitől lehet, higy ezt csinálja. A kaput vhogy nem tudod elkeríteni hogy az utcán levők ne lássák? Meg egy talit egy szukával mindenképp! :)

2015. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Hát találkoztam már pár kutyával én is, de ilyet még valóban nem tapasztaltam. Nekem a mostani kutyám volt nagyon "lelkes" 7-8 hónapos korában, mindenkire rámászott, de az egyértelműen dominancia történet volt.

Amennyire tudom az állatoknál nem örömforrás a dolog, úgyhogy nagyjából kizárnám. Én lehet hogy elvinném orvoshoz, hogy vizsgálják ki nincs-e valami hormonális vagy szervi probléma a háttérben ami ilyen viselkedést eredményez.

Ha kiderül hogy semmi fiziológiás háttere nincs, akkor egyszerű nem kívánatos viselkedésként tiltsd le róla. Amikor látod, szólj rá, vond el a figyelmét stb. (csak ne kajával vagy játékkal, mert akkor meg úgy veszi, hogy 'tök jó, ha ezt csinálom utána játszunk' :-)) )

2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!