Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a kutyámmal?

Szerintetek mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Egyszer megcsipte valami az utcán iszonyatosan orditott de Sztem darázs

Volt mivel el múlt neki ..aztán ma kiengedték pisilni reggel 5-10p múlva visszajött és bement az asztal alá ..aztán visított egyet .de nem ért hozzá senki ..azután nagy nehezen leszedtem az asztal alól és megolelgettem meg akartam simogatni a fejét de elkezdte nagyon visitani mikor a fejéhez értem ..fáj a jobb k

Füle vagy annak a környéke nem tudom ..nagyon félek ...mi lehet a baja ..nekünk ninca udvarunk egy ilyen forgalmatlan utcában lakunk es oda ki szoktam engedni mivel ott csak a szomszédok laknak és ok nem félnek tőle mivel nagyon pici (yorki)1es fél éves és ivartalanitva van.ott szokott használni az utcában de soha nem megy el és ugye sétálni nincs időm mindig elvinni ezért ott szokott futkarozni játszani ....néha oda kakil a szo



2015. szept. 20. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Állatorvos esetleg nem jutott eszedbe? HA neked fájna annyira valahol a gyakorikérdéseken kérdezősködnél?


Haló, tud valaki segíteni? Véreset pisilek és iszonyatosan fáj a farkam, levágjam? Már nem bírom elviselni!!

2015. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem fejeztem be: szomszéd elé de mindig felszedwm ..de az is lehet hog mwgdobtak kovel a fejét mivel régen láttam egyszer h ilyen kis kavicsokkal mwgdobtak ...nagyon félek ..nem sokára elköltözünk és ott lesz udvar és ott sokkal jobb lesz (mert ittt mindig féltem ....)mindig visszük dokihoz megkapja az olvasókat cshipp is van benne ivartalanitva is van és foglalkozok is vele..de most nagyon félek egyszerűen retteg a kutyám most olyan levert de o egy nagyon interaktív kis huncut kiskutya de most olyan rossz nézni hogy ilyen levert ...sose bantottam..néha ha bepissilt akor picit elvwrtwm de azt se úgy h agyonvertwm hanem csak egy picit a popijara csapok ...ma is elvisszuk focihoz..szerintetek mi baja van?
2015. szept. 20. 11:22
 3/10 A kérdező kommentje:

1az h nem fejeztem be mivel le fagyott a telom

2De eszembe jutott és ma visszük

3Nem kell ennyire bunkonak lenni

2015. szept. 20. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha volt már rá példa, hogy megdobták, olyan nagy nehézséggel járna neked is kimenni a kiskutyával a piszkolás idejére?

Amúgy, ha visítozós a kutyád, egy enyhe kis kellemetlen érzés miatt is el tudja játszani a meghalok színdarabot.

2015. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem bántottam, az biztos, és fel se rúgtam, meg nem is vágtam hozzá semmit, de hogy a többi ember...?


Komolyan nekünk kéne tudni, hogy mi van a kutyáddal, mikor egyszerűen kiengeded az utcára, hogy kedvére futkározzon?

2015. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na basszus ezért nem akarok ilyeneket ki írni gyakori ra mert a sok faaz ember csak kritikal és ezt az utolsó válaszolnak írom főként a második válaszoló adott adta eddig a legjobb választ !!az utolsónak írom :te mit csináltál az eb helyzetben kikotne?vagy mi?mert az nem állapot h egész nap benne kellene lennie.utálom az ilYen kocsogoket akik azt hiszik h olyan könnyű csinálni .vigyázok rá mindig de előfordul az ilyen .és te mit csináltál elvinned setelni ha viselnie kéne vagy mi??vagy hugyozzon be?szemét vagy komolyan mondom nem azt kérdeztem h mit csinálok rosszul hanem azt h mi lehet a baj.mert már olyanról is olvastam h vmi növény is csinálhat ilyet.esküszöm ilyen kérdést többé nem irok ki mert mindig kifogom a hülye valaszolokat !!!!!(tisztelet az 1 kivételnek) =:O. -_-"
2015. szept. 20. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy yorkit általában elvisznek a gazdái sétálni. Már, ha nincs saját kert. Bizony. Naponta akár többször is. Így, mire felnő, tökéletesen tudja a kutya irányítani a vizelését.

Egy forgalmatlan utcán bármi érhet egy ilyen kicsi kutyát. pl jön egy belevaló kandúr és jól megkarmolja.

Nem szükséges sétálnod vele, de egy kutyatartónak annyi ideje már legyen, hogy amíg az utcán intézi a dolgát, ő ott álljon és felügyelje.

2015. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ..ám elég sokszor el megyek vele setelni .elvitték dokihoz és azt mondta h valószínűleg ideg becsipodese van .kapott 2gyógyszert és egy vitamint .:)örülök hogy más baja nincs :D azt mondta hogy rendbe jön :)
2015. szept. 20. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Utálod? Basszus a póráz az dísznek van? Pórázra teszed és csattogsz vele 2-3 kört a ház körül, míg a dolgát el nem végzi. Mit gondolsz, normáliséknál ez hogy megy? LOL
2015. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg pontos diagnózist állított fel az orvosod.
2015. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!