Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámnak...

Hogy tanítsam meg a kutyámnak hogy törölje meg a lábát mielőtt be jön a házba?

Figyelt kérdés

[link]


Lehetséges, ez a kis kutya is meg tanulta. De hogyan tanítsam?



2015. szept. 20. 16:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem sehogy mert egy kutya azt nem fogja megtanulni lehetőleg én azt nem tudom elképzelni..
2015. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jutalomfalattal. Ahogyan az ült, feksziket, pacsit is tanítod. Megmutatod, jutalmazod. Mondod hozzá a parancsszót.

Egy ismerősöm uszkára tudta, ahogyan ki is tudta nyitni az ajtót, és be is tudta zárni (jobban mondva becsapta, és kinyitni kilinccsel nyitotta).

Nézd meg nana a border collie-t. Elég sok trükköt tud. :)

2015. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 evimeri ***** válasza:
Nem értek egyes embereket. Egy kutya nem ember. Persze lehet megtanítani dolgokat, de szerintem egy kutya maradjon kutya. Legalábbis amíg nem veszélyezteti senki testi épségét. Ilyen alapon meg lehetne őket tanítani a wc használatra, fenék törlésre, konzerv bontásra a csap megnyitására sőt még egyedül is sétálhatnának. Aki ennyi mindent vár el egy állatól az miért nem egy robotot vesz.
2015. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem várom el. Csak szeretem tanítgatni
2015. okt. 4. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A facen volt egy ilyen videó. De szerintem hülyeség ilyesmit tanítani, ez csak mutogatásra, dicsekvésre jó.
2015. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!