Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig főzzem a vadnyesedéket?

Meddig főzzem a vadnyesedéket?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a nyers etetést,és vettünk vadnyesit is.Olvastam hogy azt főzni kell.De mennyi ideig?

2015. szept. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
kb.addig amig elkezd forrni,utána még kb.5 percig.legalábbis én igy szoktam.
2015. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha vaddisznót is tartalmaz, csak akkor kell főzni. Addig, míg már nem nyers.

Ha kisállateledelesnél vetted, és vadnyesedék van ráírva, főzni kell. Ha szarvasként kaptad, akkor nem kell.

2015. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha esélyes, hogy van benne vaddisznó, akkor teljesen főjön meg. Persze akkor ugye ez már nem nyers kaja :D
2015. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Midegy,csak ezt sikerült szereznem.Úgy volt hogy bárányhús lesz,de ezt kaptam helyette.Sajnos itt a mi környékünkön csirkén kívül nagyon kevés a lehetőség hogy másfajta húst tudjak venni.Talán most sikerülni fog,valami beindult itt a környéken is,Ausztriából tudnak beszerezni húst.Most ezt még megeszik,azután nem veszek több vadnyesit.Köszönöm a segítséget!
2015. szept. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!