Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jo ötlet?

Szerintetek ez jo ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a kutyáknak csinálhatnek babzsakot és magamnak is szerintetek tetszene neki ? Szerintem jo ötlet .vagy nem?kislány és yorki ..ha szerintetek is jo ötlet akkor tanárok tanácsokat hogy milyen színtű legyen meg ilyesmi :) lelőre is köszi a válaszokat :D

2015. szept. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy babzsák 2 részből áll. Van egy belső zsák vékony vászonból és meg van töltve hungarocell golyókkal.

Erre rá van húzva egy külső zsák (színes bútorszövet, ami cipzáras, levehető és mosható).


Az én kutyám szétrágná, eddig minden fekhelyét szétrágta.


Szerintem ha csinálnál egyet magadnak, azt is használná. Hát most mért ne.

2015. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az én kutyám tulajdon képpen semmit nem tag szét ..pedig benti kutyus :D és sose tagra a cipokwt meg semmit :D csak azt rágja ami az övé (jatekai )és Sztem is először magamnak csinálok és ha nagyon tetszik neki akkor neki is :D köszi a választ :) ja meg néha szetrag egy pár zswpid de mostmár azt se csinálja :D
2015. szept. 21. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten rossz ötlet. Én abból indulok ki, hogy egy átlag kutya játszana vele, most mindegy hogy rágja, rázza, húzogatja, előbb-utóbb lesz rajta szakadás. A szakadáson a töltelék, ami pici apró holmikból áll (nem feltétlenül hungarocell, de az még rosszabb is, ha műanyag) ki fog jönni. A kutya lenyelheti és az bajt okozhat neki.
2015. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!nem értem miért vannak ennyire negatív emberek...ennyi erővel semmit nem lehet nekik venni se csinálni mert mindentől baja lesz...hát nem?ha rendes fekhelyet is veszel neki akkor is. Szét raghatja és abból is lehet baja .és meg egyszer kihangsulyoznam h az én kutyám nem cibalna.nem rágná.
2015. szept. 21. 16:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak aludna rajta mivel emeletes házunk van és napközben lenn van :D szóval ezért csak aludna rajta :) o se rágná szét majdnem ha lenne egy lyuk rajta akkor is meg lehet varni :D
2015. szept. 21. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Negatív vagyok szerinted? Lehet, de 25 éve tartok kutyát, van már egy pár tapasztalatom arról, hogy mire képesek. Én féltem az enyéimet, és ha egy kis óvatossággal meg tudom előzni a bajt, megteszem. Különben pedig azt kérdezted, szerintünk jó ötlet-e, én meg leírtam, hogy énszerintem nem az.

Egyébként a bolti kutyajátékok közül is van jó pár olyan, amivel én nem hagynék felügyelet nélkül egy kutyát.

2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké !tudom tiszteletben tarom mások véleményét xD
2015. szept. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!