Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cibau vagy a Royal Canin...

A Cibau vagy a Royal Canin jobb táp kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Royal Canint én senkinek nem ajánlom. A másikkal nincs tapasztalatom.
2015. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cibau közép kategóriás táp. Van azt hiszem, gabonamentes változata, de valamennyi gabona van benne. Viszont a hústartalma sok, tehát nem egy Darling..De van olyan táp, ami jobb tőle. Én felnőtt kutyának veszem, 12.000 ft körül, nem azt mondom, hogy alegjobb, de előtte Eukanubát evett, attól fényes volt a szőre, és ettől sem fakult ki. Tehát nem árt vele az ember, de lehet,van jobb. Amúgy van egy Royal Canin premium baby táp, nekünk a tenyésztőnk adta, mert csak tenyésztők rendelhetnek. Az nagyon jó táp. De szerintem a normális bolti kölyök táp sem olyan rossz. Kérdezd meg ott, ahol veszed, lehet mutatnak jobbat :)
2015. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyira tanácstalan vagyok, hogy milyen tápot vegyek. :) Nyilván a legjobbat szeretném a kutyusnak, de 1000 ft/kg felett már nem nagyon tudok tápot venni. Tudtok olyan tápot ajánlani, ami ez alatt az ár alatt a legjobb ár/érték arányú? :)
2015. szept. 22. 12:20
 4/4 BlueW(olf) ***** válasza:
Brit. Mi kimérve ~900 ft/kg áron vesszük(kerekítettem, mert nem emlékszek pontosan az árára, de egyébként nem érte el a 900 ft-ot)
2016. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!