Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis olasz agár kannak név?

Kis olasz agár kannak név?

Figyelt kérdés

Még egyenlőre csak elmélet, de lehet, hogy lesz egy kis olasz agaram (vagy más agár), ha családi házba költözünk a családommal.

Kant szeretnék majd, de nem biztos, hogy tenyésztőtől, a fajtamentések is szóba jöhetnek még. :)

Segítenétek a névkeresésben? Most is van kutyusom, menhelyi mix, ivartalanított kistermetű szuka.

Eddig a nevek közül a Piccolo (vagy Pico) jutott eszembe, ügye mert kis olasz agarat szeretnék elsősorban.



2015. szept. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pico szerintem nagyon aranyos, és egyedi. Nem keresnék tovább. :)
2015. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Piccolo az aranyos.

Bár a törzskönyves név is adhat némi támpontot.

2015. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trafó1 ***** válasza:
Rikárdó
2015. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Piccolo nagyon édes!


Esetleg valami olasz férfinév, pl Giacomo, Enrico, Nico, Pietro, Stefano, Marco, Luigi, Enzo.

2015. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Luigi cuki :)

A Nico meg már majdnem Pico, amúgy arra is gondoltam már

2015. szept. 21. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 whippetem van Eleanor és Rufus.

Rövid és könnyen megjegyezhető nevet kell adni a kutyusnak. Mi is inkább a becézett változatot használjuk.

2015. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!