Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekhely ötletek kutyáknak?

Fekhely ötletek kutyáknak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és szeretnék a kutyáknak készíteni valami jo kis fekhelyet :) van neki amit az alfaso ba vettem elég drága volt ilyen kuckos de nem nagyon szereti XD néztem pár matávot is neki mivel o ink olyanokat szeret :D szóval házilag is csinalhatnek neki mivel elég kreatív vagyok szóval meg tudnám normálisan csinálni :D mit ajánlatok ja és ne legyen túl drága a hozzá való :) köszi előre is a válaszokat :D ja és yorki lány a kutyám :)

2015. szept. 21. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Matáv=matracot csak folyton kijavit a telom
2015. szept. 21. 17:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide Orbán és a Jobbik is?

Értem én hogy kulcsszavak, de ne ennyire..

Ha nagyon kreatív vagy fonhatsz is neki, vesszőből és abba mehet a matrac.

Matracot csinálhatsz akár egy régi ágytakaróból is, kacsatollal, vagy más töltettel(régi rongyok is).

2015. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:""D nem tudom h jönnek ide ezek a kulcsszavak xD


Köszi az ötletet jo ötlet :)

2015. szept. 21. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én most készülök örökbe fogadni egy kis termetű kutyát, úgy döntöttem elsőre ilyet kap: [link]

Aztán majd meglátjuk, hogy válik be.


Amúgy meg google: "DIY dog beds" két összecsomózott polár anyagdarabtól* kezdve régi kisasztalból kialakított baldachinos ágyig találsz ott mindent.



*gyakorlatilag matrac, úgyhogy akár még jó is lehet nektek: [link]

2015. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lunariana ***** válasza:
Fogsz ket bananosdobozt a ketto aljnak levagod az egyik rovid oldalat, utana a ket szelenek felallitod a ket fedot, es kefeded valamilyen ponyhaval amit rogzites, a belsejet takarokkal kibeleled, es vegul az egyi hosszu oldalba vagy egy "ajtot". Gyors , konnyu,olcso. Remelem segitettem. :)
2015. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lunariana ***** válasza:
Bocsanat lemaradt: szaraz helyre tedd mert a karto azik, de ezt tobbszor is megcsinalhatod. Egy bananoslada talan 40ft az auchannban.
2015. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. :) jókat mondtatok :D majd kipróbálom öket :)

Mégegyszer köszi :)

2015. szept. 22. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!